Wpis z mikrobloga

@tttomasz: Dokładnie 19,5%
Wybrałem 1000 koron, a rachunek został obciążony 1195. Zpytałem revoluta dlaczego walą w #!$%@? obiecując darmowe atm - odpowiedzieli, że oni nie biorą prowizji, jest za darmo, to operator atm wziął swoja dolę. Złożyłem reklamacje w banku, dałem numer operacji, kody, dołączyłem zdjęcie "paragonu" i potwierdzenie z revoluta - odpisali, że prowizja wynika z tabeli opłat i prowizji, a poza tym nie mogą potwierdzić mojej transakcji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chlopiec_z_drewna: wystarczy czytać co się wyświetla na bankomacie. Jak jest prowizja to zawsze jest info. Nie doczytałeś - straciłeś. Czyli nie tyle jebią co sam się wypiąłeś i jeszcze myślisz, że cię revolut okradł.
  • Odpowiedz
@Waspin: o, Pan wszystkowiedzący się odezwał.
Czytam, świadomie wybrałem bankomat, świadomie zaakceptowałem walutę wyplaty, świadomie odrzuciłem propozycje przewalutowania, nigdzie podczas transakcji nie było informacji o "access fee" oraz jej wysokości i możliwości PRZERWANIA transakcji. Stąd moje pierwsze kroki do Revoluta, a następne do operatora, który na podniesiony zarzut o braku informacji o "access fee" podczas transakcji odpisał, że informacja jest w tabeli opłat i prowizji.
Więc stul pysk, jesli nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chlopiec_z_drewna: no to nagraj film z drugiej transakcji i przedstaw bankowi, bo ma obowiązek informować. A dzbanem to cię robili. #czarnolisto Btw, człowiek o niezerowej inteligencji wie, że naciśnięcie czerwonego "cancel" na pinpadzie anuluje transakcję zawsze. Ale pewnie teraz napiszesz, że pinpada nie było.
  • Odpowiedz
@szwinka: Hej, dzięki. Czy Revolut nigdzie nie publikuje aktualnych/autoryzowanych takich informacji co do kraju i kosztów wypłat z poszczególnych dostępnych w nim sieci bankomatów? Naprawdę to musi być praca/dane od społeczności?! :/
  • Odpowiedz
@tttomasz: Wydaje mi się że nie, dlatego że to nie oni pobierają tą opłatę, tylko banki/operatorzy bankomatów ( ͡° ʖ̯ ͡°) z walutową kantoru Aliora nie było takich problemów, z karty w euro nie spotkała mnie prowizja przy używaniu różnych bankomatów w krajach strefy euro. No ale coś za coś...
  • Odpowiedz