Wpis z mikrobloga

@KingRagnar: no Kalina jest wyjątkowa, nie przeczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zajebiste miny robi i jest taka pokraczna. Mam drugiego kota który jest kwintesencją elegancji i gracji, a ona przy niej to taki korniszon z wiecznie zdziwioną miną :D
@acctim: Ona akurat ma ADHD i jest wzorowym kombinatorem. Ale jak by jej nie ograniczać jedzenia to by zeżarla wszystko. Cały czas ma jęzor na wierzchu w pogotowiu gdyby się przypadkiem coś trafilo do polizania. Poznaje nim świat napierw :D Żre nawet rozmoknięte okruchy ze zlewu, trzeba jej ciągle pilnować.
@KingRagnar: nie mam dużo ładnych zdjęć drugiego kota bo są nieśmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałbyś zobaczyć jak skrajnie różnie się zachowują. Koszka wchodząc na parapet omija zgrabnie wszystkie przedmioty które na nim stoją, a Kalina jak wparuje to wszystko porozwalane, porozbijane szkło, ziemia z kwiatków wywalona... Koszka ma tag https://www.wykop.pl/multimedia-tag/koszkanadzis/
po lewej kosia po prawej kalińsko
xhxhx - @KingRagnar: nie mam dużo ładnych zdjęć drugiego kota bo są nieśmieszne ( ͡° ...

źródło: comment_rCEbhUr7dI6zgl9lql9wXpmBSOWGu3oP.jpg

Pobierz