Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie, żeby Rosjanie po meczu wygranym meczu z nami pisali "#!$%@? i zakopani jak w Katyniu"? K*rwa, kwik tutaj byłby jak stąd, do tamtąd. Ogarnijcie się z tymi hehe pogromami. Bezbecy.
#mecz
  • 14
  • Odpowiedz
@PelikanJakity: co ma jedno, do drugiego? W tej chwili oceniam zachowanie wykopków. Własne zdanie a propos ustawy IPN pisałem, gdy była na topie. O wypowiedzi Lapida też kiedyś pisałem.

@Matti32: rozumiem. Sytuacja polityczna daje nam moralne prawo do debilnych wypowiedzi i nawiązań do okrutnych zbrodni.

@zielone_drzewo_hehe: oho, już jest pierwszy spod znaku Polska Historia Zawsze Dziewica.
  • Odpowiedz
rozumiem. Sytuacja polityczna daje nam moralne prawo do debilnych wypowiedzi i nawiązań do okrutnych zbrodni.


@appylan: nie nazywaj tego sytuacja polityczna, tylko propagandowa nagonka ktora ma na celu przywlaszczyc cudze pieniadze, zeby sfinansowac nimi swoje przyszle konflikty zbrojne na bliskim wschodzie
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: nie wiem jak Ciebie, ale tutaj ludzie ekscytują się opiniami ludźmi z neta, jeśli są poza normą. Przecież 3 dni maglowane było jak jakiś dziennikarz zarzucał Czarnobylowi brak kolorowych. Nie liczy się kto, a kontrowersyjność opinii.
  • Odpowiedz