Wpis z mikrobloga

Mirki. Myślę czy się nie zapisać zaocznie na grafikę komputerową (23lvl here).
Nie myślę tutaj za bardzo o celach zarobkowych, tylko po prostu tak dla siebie. A co będzie za x lat, to kto tam wie. Jak wpadnie jakiś grosz z tego, to będzie miło.
Ale nie jestem pewien, czy dam radę. Za dzieciaka i młodego nastolatka dość sporo szkicowałem i przyznam się, że szło mi to nawet dobrze. Później pojawili się kumple, lepszy komp, imprezki i gdzieś to się wszystko zatraciło. Photoshopa trochę ogarniam, bo w szkole średniej miałem z niego zajęcia, w domu też nie raz się nim bawiłem, ale to bardziej do obróbki zdjęć. Mam obawy, że przez to, ze miałem taką przerwę z tym wszystkim i że spadłem do poziomu typowego laika, to nie dam rady na tym kierunku i będzie to po prostu kasa wyrzucona w błoto.
Co o tym wszystkim myślicie?

  • 3
Nie myślę tutaj za bardzo o celach zarobkowych, tylko po prostu tak dla siebie.


@Dinozaur_pelen_nostalgii: To najlepsze podejście jakie możesz mieć, tak trzymaj ;)

Mam obawy, że przez to, ze miałem taką przerwę z tym wszystkim i że spadłem do poziomu typowego laika, to nie dam rady na tym kierunku i będzie to po prostu kasa wyrzucona w błoto.


@Dinozaur_pelen_nostalgii: Obecnie na studiach jest tak niski poziom, że nawet niewidomy