Wpis z mikrobloga

napiszę coś od siebie, kolejki do zaćmy się nie skróciły, zagranicą jest szybciej...obrzydliwe, na sorach jest jeden, dwóch lekarzy...kolejki do pomocy specjalistycznej są jakie były...wiem bo zrobiłem sobie obchód z nudów po warszawskich sorach, masz infekcje? umierasz? czekasz po kilkanaście godzin...kur...a serio... z rana nie ma lekarzy...siedzisz, wymiotujesz krwią, przyjdą do ciebie po paru godzinach...to jest...

jak ktoś chce to może iść do internisty, udawać coś i dostać skierowanie, czy
  • Odpowiedz
jak jesteś żulem to od razu cię biorą : D

do tego warunki tam są niehigieniczne, siedzisz z ludźmi którzy potencjalnie mogą mieć przeróżne choroby xD
  • Odpowiedz
pojeździłem bo mi się autyzm załączył i też nie codziennie, co jakiś czas, także nie zarzucajcie mi już xD
tylko kupcie se maseczkę

najlepsze jest to że chcą ci za każdym razem robić badania nawet jak już masz xD
  • Odpowiedz
najlepsze jest to że jak już cię zawołają i parę osób z tobą to w środku często jest wszystko odje...ne, jakieś ozdoby nie ozdby, a na górze jeden kur...a gabinet i 4ka ludzi w tym ludzie umówieni bezpośrednio ze szpitala XDDDDDDDDDDDD reszta gabinetów zamknięta, cały korytarz pusty

kible tam to SYF

są też takie jaja że ludzie wychodzą wkur...ni bo lekarz zbagatelizował ich problem czy nie dał leków czy zwolnienia mimo iż
  • Odpowiedz
piszę jedynie z własnych obserwacji

oni potrafią też o tobie zapomnieć [xDDDDDDDDDDDDDDD] i czekasz i czekasz aż pójdziesz zrobić awanturę że umierasz i ile masz jeszcze siedzieć
  • Odpowiedz
ja tego nie potrafię rozkminić jak można tak zaniedbać służbę zdrowia wiedząc że mamy tonę starszych osób...serio, ja tego nie ogarniam, oni jeszcze zatrudniają urzędników nowych mimo iż jak pójdziesz do urzędu to często oni siedzą i piszą po kilka/kilkanaście minut zamiast ciebie obsłużyć... ja nie rozumiem, naprawdę, to wszystko jest tak zrobione z czapy... i do tego oni wymagają od ciebie łażenia po dokumentacje mimo iż mają w nią wgląd
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Taaa. Już znalazłem linka wyżej. Masakra jakaś. TVP info oglądam czasem jak jestem w Polsce i to co mnie tez uderza to język jakim posługują się „dziennikarze” tej stacji. Zero warsztatu, jakiejś ogłady, płynności. Tylko jakieś „yyy”, zacięcia, teksty typu „dobra, dalej”. Kosmos jakiś.
  • Odpowiedz
dobra ja znikam, cieszcie się memem, po prostu mnie dupa zapiekła bo w tym kraju nic się nie zmienia...tu nic nie ma sensu albo postępuje zwyczajnie za wolno
  • Odpowiedz
poczta polska jest fajna; mogliby dać paczkomaty do wysyłki co nie? i samoobsługę, to dają kur...a jakieś patriotyczne/religijne duperele xDDD jprdl [paczki, wysyłka już prawie 40zł]
  • Odpowiedz
@the_one_who_knows_the_only_Truth @jacieniemog28: bez instalowania czegokolwiek też można - w chrome F12 > Ctrl+Shift+F > wpisz "data-src" > masz link do materiału.

Oczywiście nigdy tak nie rób, bo to doprowadza do ominięcia wszystkich reklam i blokad Adbloków, czym przyczynia się do nienabijania kabzy pana Kurskiego i jego służb (,)
  • Odpowiedz
ja muszę jeszcze napisać bo to też jest niezłe, poczta polska podpisała umowę z żabką która należy do czech [tak, sprzedali, do tego poziom sieci wzrósł XD znowu! po prywatyzacji] umowę dzięki której działają jako zastępstwo poczty polskiej... zamiast zainwestować w samoobsługę która wymaga w zasadzie jedynie kontroli, a dobrze wiecie że wiele placówek poczty jest zwyczajnie dużych i miejsce się marnuje [dzięki temu mogliby otworzyć w niedzielę albo postawić nowe placówki
  • Odpowiedz