Wpis z mikrobloga

@lyman11: @epi: racjonalizujcie sobie dalej xD "hehe moja firma fajna, im moge dac pieniadze w ciemno"

nie, nie mozecie, nagrodą za preordowanie jest duży #!$%@? w mordzie waszej, na nic innego nie zasługujecie
tyrytyty - @lyman11: @epi: racjonalizujcie sobie dalej xD "hehe moja firma fajna, im ...
  • Odpowiedz
@tyrytyty: No chyba nie xD
CDP wydało złą grę ? xD
Czy np takie Naughty Dog wydało złą grę - Nope
Od kilku studiów można w ciemno pre orderować.
Czy kolekcjonerkę mogę kupić po premierze? Mogę 3x drożej
Więc wolę przed premierą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tyrytyty: a co się dzieje jak gierka którą pre orderujesz nie spełnia oczekiwań? Umierasz? XD to tylko gierki typie, ja #!$%@? XD wole grać w grę o której nic nie wiem niż obejrzeć/przeczytać milion materiałów i zabierać się za nią jak już wszystko o niej wiem i niczym mnie nie zaskoczy, bo to żadna frajda. Żenada XD
  • Odpowiedz
@Joii: ludzie o iq mieszczącym się w spektrum nieimplikującym upośledzenia umysłowego ogólnie nie lubią wydawać kasy na słabe produkty, ale świadomość konsumencka graczy to jakiś żart. Banda debili nie widzi nic złego w płaceniu firmom za nieskończony produkt o którego jakości nie wiadomo nic, bo dawno udowodniono że wszelkie zapowiedzi należy ignorować bo nie muszą być świadczące o produkcie. To powoduje że branża wygląda jak wygląda - czyli #!$%@?
  • Odpowiedz
@tyrytyty: ludzie którzy są debilami kupują coś dopiero jak ktoś im powie żeby kupili - czyli ty lemmingu XD tymczasem ja się będę fantastycznie bawił wyrabiając sobie opinie samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lyman11: to po co niektórzy szkaluja preordry ea albo ubisoft? Nie ma wyjątków, albo zawsze krytykujemy preordery albo w ogole, nie ma tak ze akurat to jest sluszne bo lubie te gre
  • Odpowiedz
@Murasame:
Mówisz właśnie nie ważne czy dobre czy złe trzeba krytykować, nie będę krytykował deweloperów robiących dobre gre i nie mających w swoim portfolio zrobienia złej gry.
EA jak zrobi gre to #!$%@? milion mikrotransakcji i gra jest niegrywalna na premierę.
Jak ktos chce kolekcjonerkę to musi pre orderowac nie ma opcji :P
  • Odpowiedz