Wpis z mikrobloga

Logika marszu równości

1.Obrażasz wyznawców kościoła transparentami z waginą imitującymi najświętszy sakrament
2.Parodiujesz Husarię
3.Obrażasz środowiska konserwatywne i narodowe
4.Profanujesz flagę państwową
5.Chodzisz ubrany jak wariat, często pół nago lub przebrany za psa
6.Chcesz na siłę "edukować" cudze dzieci

=Oczekujesz akceptacji i tolerancji od ludzi, z którymi walczysz, prowokujesz i ich obrażasz. Kiedy oni robią to samo, zasłaniasz się ich rzekomym faszyzmem

#bekazlgbt #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #warszawa ##!$%@?
  • 93
@Nieprzyjazny_Ziemniak: elgiebete chce ludzi siłą zmusić do akceptowania ich zboczeń, to nie jest nic normalnego.


@Wilczek03: A kościół przez państwo już w szkołach zmusza, i w dodatku idzie na to gruba kasa z podatków. Organizacja za państwowe pieniądze nieobowiązkowych lekcji w środku planu jest po wielokroć gorsza od nawet dziesięciu pedałparad
@Wilczek03:

Będą obrzucać symbole i wartości prawicy tak długo, aż ta zostanie psychologicznie zdeptana w taki sposób, że nikt nie zareaguje kiedy zacznie się fizyczna represja tj. wyrzucanie z pracy za nie-lewicowe poglądy.

Prawicowe wartości dają ludziom wewnętrzne źródło potencjału do bycia niezależnym od zewnętrznej siły - czyli od lewicowego socjalistycznego państwa.

Postuluję aby prawicowa część społeczeństwa oddzieliła się od lewicowej. Podzielmy kraj, przywróćmy granice. Nie możemy razem żyć w państwie,
@saakaszi

I zupełnie przez przypadek ten Judasz stylizowany był na stereotypowego żyda XD.

Judasz był ucharakteryzowany na Żyda, bo to była odpowiedź na to, że Żydzi pierwsi zaczęli przebierać Hamana w sutannę, aby przypominał księdza - stąd się wziął polski zwyczaj.
@Wilczek03: Logika katolickiego lobby prorodzinnego - wykupuj wszędzie banery na których umieszczasz szczątki rozczłonkowanych dzieci podpisując to jako efekty aborcji xD.
Z dwojga złego wolałbym żeby mój syn/córka patrzyli na rysunek waginy niż jakieś #!$%@? goreguwno które fundują nam katole od paru lat.
Marsz przejdzie raz na pare miesięcy, fotki z #!$%@? gówniakami oglądałem dosłownie przez ten cały rok dzień w dzień xD
@saakaszi: kukle Żyda palili w jednej wiosce na jakimś zadupiu, nie gadaj głupot że każdy katolik to popiera bo nie, nie popiera (sugerujesz, że robi to każdy przez używanie choćby "was" a potem wklejanie mema - marna próba erystyki manipulatorze i klamco (σ ͜ʖσ))
To ciekawe, ale moja curka jest magistrem prawa


@saakaszi: No sorry ale ja nie palę żydów na wielkanoc. Trigeruje mnie jedynie heheszki z katoli. Czemu? Bo nie lubię nierówności. Czemu na marszu równości nie zrobią heheszków z muzułmanów albo żydów?