Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@? robotem. Przeistaczam się w chada. Przez ostatnie miesiące spędziłem kilkadziesiąt godzin na fotelu dentystycznym, zrobiłem każdego #!$%@? zęba, licówki, korony, implanty, setka znieczuleń. Jestem na diecie #keto, schudłem 15kg. Zacząłem też pakować. Nawet twarz się zmieniła. Jestem po 30stce, do 40stki chcę być #!$%@? terminatorem. Mam jeden cel, nie chcę wkroczyć w wiek średni jako brzuchaty Janusz, a #wygryw - nawet, jeśli te 10 lat będzie piekłem dla organizmu. Tak, być może na pewnym etapie sięgnę po sterydy.

#chwalesie
prohackuser - Jestem #!$%@? robotem. Przeistaczam się w chada. Przez ostatnie miesiąc...

źródło: comment_ZwfwAfOMZrxnpHkceZfqEnknlAnftooo.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: na razie lecę kreatynę i całą masę witamin, na keto średnio, ale chcę budować suchą masę mięśniową, nawet jeśli będzie trwało to latami. Trochę IF podnosi hormon wzrostu, około 300% jak pokazują badania naukowców, ale bez insuliny to się sporo marnuje ;)
  • Odpowiedz
@prohackuser: 1-2 lata a nawet szybciej i będzie super.
Ja polecam jeszcze sztukę walki - poprawi Ci samo ocenę i da sporego kopa do ego. Boks/kickboxing/muai thai/mma
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: a kto Ci powiedział, że jestem typowym przegrywem z tego portalu? xD To, że się ulałem, nie znaczy, że #!$%@? dziesiątki postów obrażających kobiety :D
Jeszcze to o kompleksach, chęć ulepszania się nie świadczy o nich

@tzim: ale przyszło tutaj zazdrośników :)

@korporacion: nie było to
  • Odpowiedz