Wpis z mikrobloga

Robię niebawem domówkę dla znajomych i kolejny raz uwiera mnie kwestia playlisty.

Wpadł mi do głowy pomysł, by każdego z uczestników (około 15 osób) poprosić o podesłanie 10 kawałków, które chciałby usłyszeć (z zastrzeżeniem że nadają się do słuchania wśród ludzi XD), co dałoby łącznie jakieś 120 utworów czyli 480 min czyli 8h muzyki, więc idealnie. Co o tym sądzicie?
Nie chcę puszczać generycznej playlisty ze spotifaja gdzie będzie mnóstwo przeciętnych kawałków typu david guetta czy inna dua lipa - radiowa nowoczesna sieka których nikt tak naprawdę nie lubi. Z drugiej strony wiem, że nie mogę jej ułożyć wyłącznie pod swój gust, bo skończy się jak na pic related

Niech się wypowie najlepiej ktoś należący do kasty #normictwo, jakieś normalne #niebieskiepaski czy tam #rozowepaski - byle nie jakieś przegrywy.
#kiciochpyta #muzycznygownowpis #obrazekdlazwiekszeniaatencji powiedzmy że #normikivsprzegrywy
comanchee - Robię niebawem domówkę dla znajomych i kolejny raz uwiera mnie kwestia pl...

źródło: comment_Gmp8v9bkuP7tZlYFi8XD4h3MQo8eFeBl.jpg

Pobierz
  • 14
@comanchee przecież to i tak skończy się na tym, że jak już będziecie pijani to każdy będzie chciał coś puścić. Nie lepiej odpalić jakaś playlistę ze Spotify i niech po prostu gra? Szkoda trafić czasu