Wpis z mikrobloga

Mam prezentacje w PowerPoincie w której znajdują się slajdy z animacjami w rozszerzeniu .mp4 - czyli de facto są to bardzo krótkie, sekundowe filmiki, każdy na jeden slajd. Niestety po ok 50 takich slajdach (w randomowym miejscu) powerpoint się zwiesza i nic z tym się nie da więcej zrobić. Próbowałem kompresować te videa, zmieniać formaty, generalnie nic nie pomaga.

Szukałem jakichś alternatyw PP które będą spełniać te wymagania - tj po prostu wyświetlanie krótkiego filmu po tym gdy kliknę myszką - niestety żaden program nie robi tego dobrze.
Błagam, czy ktokolwiek ma na to jakiś pomysł? Myślałem o tym czy by nie założyć na szybko strony w #wordpress - wiadomo może która wtyczka uciągnęła by taki temat?

Skończyły mi się totalnie pomysły, nie wiem co robić. Błagam o pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #komputery #korposwiat przepraszam za tagowanie #programowanie ale wiem że tam siedzą mózgi i może coś by poradzili
peetee - Mam prezentacje w PowerPoincie w której znajdują się slajdy z animacjami w r...

źródło: comment_STT6AEM2nJz3a4UCyBN2kGmgXwEevWvr.jpg

Pobierz
  • 27
@matixrr: próbowałem, nie pamiętam czy nie obsługiwało wideo czy w ogóle nie dało się kliknięciem zmienić slajdu. Albo wszystko działało mega wolno. No w każdym razie próbowałem
@Ratriczek: są też slajdy ze zwykłymi zdjęciami, i są też filmy które mają lecieć podczas prezentacji "w tle" - filmy które mogę pominąć w dowolnym momencie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: hmm, może zmontuj jako video i każdy plik jako oddzielny film. Wtedy będziesz mógł przerzucać szybko dalej. Ciężko tylko będzie ustawić czas obrazów. Musiałbyś to jakoś pauzować na obrazach stałych.

Może też po prostu jako lista odtwarzania w VLC, tylko nie wiem jak pogada to z obrazkami