Wpis z mikrobloga

@11mac11: ostatni raz miałem styczność z farbkami jakies 15 lat temu w gimnazjum, wybacz glupie pytanie, ale co to jest "wąs" w tym kontekscie?
  • Odpowiedz
@tabok: #!$%@?, #!$%@? słownik. Chodziło mi o wash. To w wielkim uproszczeniu rozwodniona farbką, którą spływa w zagłębienia nadając głębi kolorom. Są gotowe do kupna, są porwdniki w necie. Wiele zyskasz, jak dodasz suchy pędzel to już w ogóle i to byłby poziom wystarczalny i zadowalający, ewentualnie jakiś krzaczek na dole zrobiony z zielonej gąbki czy coś. Mogę ci cosik więcej napisać na ten temat jeśli chcesz.
  • Odpowiedz
@carving85
@tabok
Kupiłeś juz posiadaną drukarke, czy sam musiałeś skladac? Byla do tego instrukcja? ( jesli tak to tylko rysunki czy tez film) . Dasz link do tej drukarki? Tez sobie kupie xd trudna w obsłudze ?
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: kwestia dostępności modeli, jesli znajde takowy, wyżebram, ukradnę albo sam robię to tak.
@Brzozq:

Kupiłeś juz posiadaną drukarke, czy sam musiałeś skladac?

Sam składałem, całość zajęła mi
  • Odpowiedz
@Brzozq: Dodam też, że jest świetne forum https://reprapy.pl/ dla amatorów drukowania - znalazłem tam pomoc jak miałem jakieś problemy z drukiem. Są jeszcze discordy, slacki i inne miejsca pelne doswiadczonych osob, ktore chetnie poprowadzą za rękę w razie czego : >
  • Odpowiedz