Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wanzey: Jak zobaczyłem ten obrazek, to pomyślałem ze ludzie będą śmieszkowac jak z obrazkiem o Ukrainie, szczególnie że to oczywisty troll był, a tutaj afera XDDDD
  • Odpowiedz
@one_man_army: Akat to ruskie wymyślają bzdury o ukrainie jako państwie bez historii, upadłym kraju, i kraju gdzie banderyzm jest oficjalną ideologią państwową, soo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tak na poważnie to polska nie ma historii, przez ostatnie lata od 39 roku jest praktycznie rozerwana na kawałki a obecnie podzielona na pis i po, bo ci dają a tamci kradli, bo ci są komuchami/łamią konstytucje
  • Odpowiedz
@Wanzey przecież wiadomo, że jesteś ruskim trollem, który ma za zadanie podpuszczać Polaków przeciw Ukarincom. ¯_(ツ)_/¯ Jak narazie doskonale ci to wychodzi, prowadzący musi być z ciebie zadowolony!
  • Odpowiedz
@crest: Nie akat ruscy wymyślają pierdy o gloryfikowaniu banderyzmu i ukrainie jako kraju bez historii, ja jestem tylko śmieszkiem, który wyśmiewa polaczków hipokrytów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Wanzey musi ci się ciężko żyć w Polsce, na codzień taki kozak na necie, a na Krakowie do wszystkich "Tak proszę Pana, nie proszę Pana"...( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Wszyscy wiemy, że tak jest, nawet z tym nie handluj.
  • Odpowiedz
@Wanzey pewnie jesteś gnojony codziennie w realu, dlatego na wykopie wrzucasz te swoje wysrywy, i udajesz takiego kozaka XD I nawet dziewczyny nie masz stulejarzu( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz