Wpis z mikrobloga

@noitakto: ktoś sobie nakleił nieszkodliwą naklejkę, bo się cieszy z bycia ciąży a już się ktoś #!$%@? jakby to było nie wiadomo co.
Nie dziwota, że Polska to taki szary, gówniany kraj pełen smutnych ludzi, którym absolutnie wszystko przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie: Dla mnie osobiscie jest to juz jakis rodzaj ekshibicjonizmu socjalnego. Wszystkim musze oznajmic co sie dzieje w moim zyciu.
Nie mam problemu z akceptacja tego - niech sobie kleja co chca po samochodach. Ale ja bym tak nie zrobil. Bo co bedzie kolejnym krokiem? Wyswietlacz LCD z napisami? np: Dzis mam #!$%@? dzien - uwazaj na mnie - zona mnie #!$%@? - pilem zajebista kawe w macu - mam niebieskie
  • Odpowiedz
  • 55
@noitakto to są naklejki od mamyginekolog, która tłumaczy z medycznego na nasze jak dbać o siebie, promuje profilaktykę raka piersi, szyjki macicy oraz uświadamia dlaczego kobietom w ciąży trzeba ustąpić miejsca w kolejkach itp.
  • Odpowiedz
@death070: A może to taka informacja, że jeżeli zdarzy ci się wypadek, wpadniesz w poślizg czy inne gówno i będziesz miał wybór między #!$%@?ęciem w auto z bombelkiem albo w przechodnia, rowerzystę albo drzewo to ty #!$%@? przez to ty zamiast zdawać się na ślepy los dokonasz właściwego wyboru

  • Odpowiedz
Takie nachalne zarzucanie ludzi swoim zyciem, bez pytania, czy moge.


@marcus1a: Widzę, że jesteś typem, który przeprasza za to, że żyje. Sam nie popieram ekshibicjonizmu np. w ramach portali społecznościowych, ale jeżeli dla ciebie naklejenie sobie naklejki, to

nachalne zarzucanie ludzi swoim zyciem, bez pytania, czy moge.

to problem nie tkwi w naklejce.
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie: Co za blyskotliwa diagnoza... XD Jakis kurs dla magikow skonczyles czy Ginowi podprowadziles krysztalowa kule?

Przeciez napisalem, ze to JA nie lubie i ze AKCEPTUJE u innych - to o co ci chodzi? Czego tu nie zrozumiales?

PS. To zle #!$%@? widzisz
  • Odpowiedz