Wpis z mikrobloga

Właśnie do mnie dotarło, że złapałem kryzys wieku średniego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wróciłem do malowania figurek (po blisko 20 latach przerwy), kupiłem sobie hulajnogę (twardo utrzymuję że to po to, abym mógł dogonić syna gdy ten jedzie na rowerku biegowym lub swojej hulajnodze) a dziś kupuję sobie strzelbę ASG żeby postrzelać do puszek piwa na działce...

#kryzyswieku #zalesie
  • 113
@Vladimir_Kotkov: To nie jest kryzys, a olśnienie. W wieku kilkunastu lat miałeś hobby i pasje, które byś bardziej rozwijał gdyby nie brak hajsu. W wieku 20-paru zacząłeś ogarniać, że możesz sobie teraz pozwolić na co chcesz, ale też masz obowiązki, które mają pierwszeństwo. Z czasem obowiązków dochodziło do tego stopnia, że Twoje pasje zeszły na drugi tor, a nawet przestałeś się interesować niektórymi rzeczami, bo "wolne to WYPADA spędzić czas u
@Vladimir_Kotkov: Z tym ASG to się nie przejmuj, bo tam pełno +30. ( )
Ale jeśli nie chcesz wyjeżdżać z nimi na wypady i różne akcje, tylko strzelać do puszek na działce to może faktycznie lepsza wiatrówka? Po prostu znając sytuację jak mój facet się pierdzieli z tym szpejem [butle, srutle, kulki, srulki, kolimatory i inne dziwne rzeczy] to wiatrówka może być trochę mniej problematyczna.

Ja