Wpis z mikrobloga

Korzystając z tego, że wreszcie zawitały do nas ciepłe dni (bo przez większość maja albo nawalało deszczem albo było zwyczajnie zimno), wróciłem szybko do mojego małego projektu! Skrzynia na razie pomalowana podkładem, a jutro pierwsza warstwa czarnej farby... A potem montaż skrytek i zagadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwa lata pracy w Escape Roomach nie poszło na marne, a ta skrzynia będzie prezentem moim i koleżanki (ja daje skrzynię i część zagadek, ona kolejną część i fabułę), na wesele drugiej koleżanki :D

We trójkę poznaliśmy się pracując w jednym ER w Małopolsce i do tamtej pory często ze sobą gadamy (gorzej ze spotkaniami, bo wszyscy w różnych miejscach tymczasowo) i ogólnie jesteśmy niezłą ekipą ;) Mam nadzieje, że prezent się spodoba i będzie miała ze swoim przyszłym mężem tyle frajdy z otwierania, co my z tworzeniem! Będę korzystał tylko z mechanizmów niewymagających elektroniki, ale powinno wyjść to jak najbardziej profesjonalnie i z efektem wow :D Tzn. mam nadzieję. Jak do tej pory dużo takich zagadek naprawiałem, a nie tworzyłem, ale przez ten czas "dokształcałem się" w tym temacie i poznałem sporo trików, które można zastosować. Taka matura dla entuzjasty zagadek xD

Poza tym tęsknie za byciem mistrzem gry... Zaraz minie 4 miesiące jak wprowadziłem swoje ostatnie grupy i musiałem się pożegnać z pracą, która była raczej nisko płatna, ale dawała mi masę radości i spełnienia. Będę się przeprowadzał do Krk początkiem lipca i chciałbym wrócić do tego zawodu. Raczej nie mam szans na utrzymanie się z bycia MG, ale chętnie bym przytulił jakieś 1/3 etatu, byleby tylko dalej w tym uczestniczyć, tworzyć.

#escaperoom #roomguardian #majsterkowanie #chwalesie #jestsuper
Raciatek - Korzystając z tego, że wreszcie zawitały do nas ciepłe dni (bo przez więks...

źródło: comment_nXPipu971drnKUYXN3K2zUdkkCPZozKJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@renifrey: a weź daj spokój... Ja nie wiem czy bym otworzył stragan warzywny w tym kraju. Nie mówię, że pewna część właścicieli nie zrąbała sprawy swoimi zaniedbaniami względem bezpieczeństwa, co doprowadziło do tragedii, ale część to nie wszyscy. I to wystarczyło, by rozpoczęto polowanie na czarownice...
  • Odpowiedz
@Raciatek: ja byłem właścicielem i też jakieś 3 miesiące mijają jak nam lokal zamknęli. Szkoda bo 4 lata to prowadziłem i tyle fajnych ludzi po dwóch stronach poznałem :) gdzie pracowałeś?
  • Odpowiedz
@albertbranka: koperta też będzie. W środku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to nie takie trudne, wystarczy trochę po przeczesywać internet w poszukiwaniu informacji :D
@HonneyBunny: Najpierw w Tarnowie, potem w Rzeszowie... Ehhh, posypało się to wszystko. Brakuje mi nawet tych dziwnych klientów, którzy źli byli o to, że nie wyszli, bo "to ten pokój jakiś nielogiczny przecież".
@Karol4722: Robiłeś skrzynię od
  • Odpowiedz
@Karol4722: Nice :D Ja właśnie kminię czy nie kupić sobie drugiej takiej skrzyni... Po prostu, na swoje ubrania itd. Jak będę się przeprowadzał to po prostu wyślę kurierem na wskazany adres xD Bo składanie to wyższa szkoła jazdy, no i ciężko z drewnem koło domu, w sensie takim nadającym się do czegoś więcej niż opał.
  • Odpowiedz