Wpis z mikrobloga

@wanghoi: usunęli mi mój komentarz, pewnie za dziadka z AK co robił swoje z hailujacymi Polakami, więc jestem #4konserwy, i mi się taki analfabetyzm historyczny nie podoba. Bardzo nie podoba.
@czynastolatek: możesz hailować oraz że możesz PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJĘ. Od mordobicia do więzienia. Tak jak możesz kraść i mordować. Wolność to nie anarchia
  • Odpowiedz
oraz że możesz PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJĘ.

@WysokiKomisarz: To no w Korei Płn też mają wolność.

Jebnijcie się w te faszystowskie łby. Wolność polega na tym, że się od czegoś konsekwencji nie ponosi.
Od hailowania nikomu się krzywda nie dzieje, to nie powinno być zabronione. A o #!$%@? OPowi chodzi, oprócz #!$%@? przeciwnikom politycznym, to ciężko powiedzieć.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: popieram Konfederację w wielu kwestiach. Od hailowania się NIC NIE STANIE?! Powiedz to ofiarom WWII. Nazizm, faszyzm, komunizm itd powinny być zabronione, konkretnie propagowanie publiczne. Jesteś debilem, twoja sprawa. Rozmawiasz o tym prywatnie, przekonujesz pojedynczych ludzi tatulujesze sobie sfastyke, twoja sprawa. Wydasz książkę, zrobisz wiec publiczny cyk i wyrok. Grzywna, zawias potem pierdel niski a potem normalnie. Ideologia to też zagrożenie! Wolność jest to przestrzeń, gdzie nie krzywdzisz innych.
  • Odpowiedz
Powiedz to ofiarom WWII.

@WysokiKomisarz: Umarli bo ktoś hailował?


@czynastolatek: trzeba zdawać sobie sprawę, jak dzieją się sprawy w społeczeństwach i jakie są motory zdarzeń. Zobacz skąd wzięła się najpotężniejsza ideologia determinujaca cywilizację, wojny i krztaltujaca od 2000 lat Europę i świat. Jezus przez 3 lata przemawiał. Słowo, gest i znak to potężna broń!
  • Odpowiedz