Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu mam problem z rzutnikiem #alfawise 3000 Lumen HD. Wyświetla brązową plamę. Zarekalmowałem produkt na #gearbest i zaoferowano mi zwrot 30$ (zapłaciłem 139$). Akceptować taki deal, czy jest szansa na total refound / wymianę? Rzutnik mam niemal pól roku, kupiony z pośrednictwem paypal. Wołam także @GearBest_Polska
#zakupyzchin
Tomus1990 - Od jakiegoś czasu mam problem z rzutnikiem #alfawise 3000 Lumen HD. Wyświ...

źródło: comment_7cqkRu0JjyqVCxescw3XDVQ94Ugipgux.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszowyAndrzej: udało mi się ustalić na PP zwrot w wysokości połowy kosztów, ale dziś dostałem od nich dwie wiadomości z czego pierwszej nie widzę (widać tylko ostatnią, którą mi wysłali, a jest to odesłana do mnie pierwsza widomość, którą ja im wysłałem (WTF?)). Przekształcać spór w roszczenie tych 70$? W ogóle nie widzę na PP wiadomości, które były wymieniane z Gearbest, nie rozumiem tego...
  • Odpowiedz
@Tomus1990: mi nie znikały wiadomości. ? Jak coś kręcą to przekształcaj w roszczenie i dopisz że miałeś wiadomość na którą się chciałeś zgodzić lecz sklep się z niej wycofał co oznacza mataczenie. Pewnie paypal i tak ma takie wiadomości w logach i będzie szansa na cały zwrot. Ale najpierw dobrze sprawdź czy gdzieś jej nie pominąłeś, upały swoje robią :)
  • Odpowiedz
  • 1
@JanuszowyAndrzej dzwoniłem dziś do PayPal, odczytali mi wiadomości, których nie widzę u siebie w profilu. Według nich GB rozpoczął procedurę oddawania pieniędzy. Myślę, że wkrótce powinny się pojawić. Ten wątek naprawy rzutnika #alfawise pojawia się już w googlach na pierwszej stronie po wpisanu kluczowych haseł, więc będę tutaj dalej informował jak wyszło ze zwrotem hajsu, a potem z samodzielną naprawą rzutnika.
  • Odpowiedz