Wpis z mikrobloga

Jesli podczas tego wyjscia do banku strusia, Kononowi zaś skoczy cukier do 600(obrzeranie sie ze smutku), albo major przedawkuje nitro. To sławek ty bedziesz temu winny. Wiesz gdzie struś chodzi, miales okazje zeby zlapac go na nitrotripie i obrzydzic mu nitro/wyslac do Choroszczy na odwyk. Miales tyle okazji by zlapac strusiaka na gorącym uczynku, ale nie ty wolisz go jeszcze ukrywac jak ćpa. Przypominam jak Konona zamkna do domu opieki, to slawku skonczy sie twoja kariera zasrana. Glos miales rozchwiany, bo warmianin sie gniewa i mozesz stracic ogladalnosc? Jak konona zamkna to ogladalnosc stracisz po max tygodniu. Ja bede cie winil za odebranie mi codziennej dawki rozrywki jaka jest uniwersum.
#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: sugerowanie, że przestałby ćpać bo ktoś go złapał.
-jak ja wam kawał zrobiłem, a w butelce po nitro woda była. jeżeli oni #!$%@?ą z przećpania/cukrzycy to tylko ich wina nikogo innego. są dorosłymi ludźmi i mają na tyle iq w głowie, że wiedzą czym grozi ich postępowanie. no chyba, że przyjmiesz argumentacje pawełka z warszawy, że tam widzowie muszą siedzieć 24/h i im latać do kiosku po nowe karty
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: kananowicz oficjalnie zostal uznany za niesamodzielnego, bo strus musial podpisac papier, ze sie nim opiekuje. Jesli dokument mowi o niesamodzielnosci, to ja go traktuje jak dziecko zostawione samo w domu. Strusia tez bym nie uznawal za doroslego i intelektualnie sprawnego. Powiedzmy sobie szczerze, jego wynik iq bylby rowny ludziom z uposledzeniem. Wiec watpie w ich rozsadek, doroslosc(zachowan), sprawnosc
  • Odpowiedz
To jak Struś w lesie na nitro to dziecko samo zostalo w domu nie dobrze bo jak sie w glowie zacznie krecic to juz nikt nie zadzwoni po karetke
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: człowiek upośledzony przez 25 lat nie oszukiwałby tak skutecznie państwa. pierwszy wynik z google
-niesamodzielność - to trwająca co najmniej 6 miesięcy niezdolność osób dorosłych do samodzielnej egzystencji, wynikająca z uszkodzenia i upośledzenia funkcji organizmu w następstwie choroby lub urazu, powodująca konieczność dalszej stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy osób drugich w wykonywaniu czynności dnia
codziennego w zakresie odżywiania, przemieszczania się, pielęgnacji ciała, oraz zaopatrzenia gospodarstwa domowego

Po pierwsze
  • Odpowiedz