Wpis z mikrobloga

A propos "kupię stellary", taka refleksja o wejściu ulicy w krypto w obecnym "bull runie".

Tak się zastanawiam, jakby wyglądał odzew na taką akcję w grudniu 2017. Blockstream rozdaje Stellary o wartości 125 mln $ i coś się dzieje na wiosnę 2019. Co robi ulica?
Nawet nie chce dotykać giełd krypto, woli opchnąć te tokeny za 10%, 20% max 70% ich wartości ludziom na fb, wykopie czy innym forum. Czy tak wygląda wejście ulicy w krypto?

Myślę, że w 2017 każdy by się zabijał żeby sobie konto założyć na bitbay i wygrać lambo w konkursie na the dumbest dumb money trader ever a w tym roku nic...

Mam wrażenie że ulica wręcz omija krypto łukiem :)


#bitcoin #krytowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atari_XE: Nie zmądrzeli, po prostu nie występuje FOMO. Gdyby to było po kilkukrotnych wzrostach (buy high, sell low), gdzie występuje już ostre fomo, to serwery polskiego Bitbaya by nie wytrzymały natłoku ludzi, bo wszyscy by chcieli sprzedać na giełdzie.

A tak, to nikomu nie zależy NA TEN MOMENT.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że ulica wręcz omija krypto łukiem :)

@atari_XE: to trochę nie tak jak myślisz, napływ ludzi jest cały czas, większy jak krypto wzrasta i mniejszy jak idzie w dół, a ci od stellarów to amatorzy darmowej gotówki i tylko znikoma część z nich zostaje w krypto

są jakieś realne wskaźniki napływu ludzi w krypto poza ilością portfeli?
  • Odpowiedz
@plaisant: myślę, że tylko giełdy mogły by udostępnić takie dane, tak samo jak tylko giełdy mają prawdziwy obraz ile kasy wchodzi w krypto, bo widzą transfery prawdziwej gotówki
ale giełdy się tym nie podzielą, z prostej przyczyny, nie byłoby z tego FOMO, bo sądzę ze te liczby są bardzo niskie w porównaniu z marketcapami czy liczeniem aktywnych portfeli ;)
  • Odpowiedz