Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie temu kupiłem #xboxone i jestem zachwycony! ()

Konsolka przyszła w zestawie z GTA V, a do tego wykupiłem xbox game pass za 4 zł na 3 miesiące. Stąd szybkie pytanko. W co według was najbardziej warto zagrać z obecnej oferty? Mam lata growych zaległości i mało czasu... Preferuję efektowne strzelanki z ciekawą fabułą i RPGi
  • 7
@Pan_Abacki:
Forza koniecznie. Doom, Monster Hunter, Prey jest całkiem spoko jak lubisz Bioshocka, Ashen jeśli lubisz Soulsy, Mutant Year Zero jeśli lubisz turowe taktyki, Batman Arkham Asylum, DMC ale trzeba się spieszyć bo za chwilę znika, Hellblade, Life is Strange, Mass Effect, Seria Metro, Cień mordoru,

Ori koniecznie

W te grałem i mogę polecić. No i to co polecono wcześniej. Nie ograsz w 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡
@lobeczek__ @KaloryfeR @Griffith Dzięki. Widzę, że jest tu całkiem sporo ciekawych gierek. Pierwsze Gearsy i Hellblade mam już ściągnięte.

2 tytuły szczególnie zwróciły moją uwagę jak przeglądałem encyklopedię gier: Kingdom Come (mocno zróżnicowane recenzje, ale wygląda ciekawie) i Elex (zatwardziały fan gothiców z dawnych lat here). Co o nich myślicie?