Wpis z mikrobloga

@mroz3: zwyczajnie mnie nie stać na takie zabawy :(

Centra handlowe są okropnie drogie, wolę chyba nawet nie wiedzieć ile chcą za wysepkę na weekend - tak czy tak musiałbym sprzedawać swoje produkty co najmniej 2x drożej niż na stronie, a to się mija z celem.

Chciałem wystawić się na pchlim targu bo niedługo będzie we Wrocławiu w zajezdni na grabiszyńskiej ale... Osoba z JDG nie może.

Mam na oku dwie
  • Odpowiedz
@bkwas: obczaj sobie Firlej na Grabiszyńskiej 56. Na piętrze jest Awaria prądu + Głodne wilki na dole z tego co pamiętam coś sprzedają.
  • Odpowiedz
  • 1
@bkwas ciekawe miejsce, polecam. Wydaje mi się tez, że ludziom grającym w RPG może przypaść do gustu to co robisz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@r0rka dzięki wielkie ;)

Drewniane zwierzęta powinny niedługo wychodzić, muszę dokończyć parę szczegółów i będę mieć z 20-30 różnych geometrycznych wariacji ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@r0rka muszę porobić więcej świecących kaset bo wyprzedały się w momencie l, zostały z tego co pamiętam tylko nieświecące
  • Odpowiedz
@bkwas: dawaj z tym na jakaś zajezdnie/wixapol ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby imprezy dla ćpunów, ale bardzo sympatycznych i pewnie sporo chętnych bedzie
  • Odpowiedz
@ampap: masz jakieś konkretne miejsce na myśli? Jedna osoba która robiła koncerty Trance odezwała się do mnie, że ładnie uzupełniłbym ich klimaty, ale jak na złość nie zgraliśmy się z terminami - byłem wtedy poza Wrocławiem.

Jutro intensywnie będę jeździć, dzwonić i szukać miejsc gdzie mógłbym się legalnie wystawić i gdzie jednocześnie jest trochę ludzi.

Chciałem na rynku w nocy, ale "oficjalnie" są oczywiście problemy, urząd niezbyt pomaga.
  • Odpowiedz