Wpis z mikrobloga

Rafatus to typowy przedstawiciel "kozak w necie, #!$%@? w świecie". Dodatkowo mitoman, patologiczny kłamca,alkoholik, ćpun, damski bokser, osoba nieszanująca własnej matki, jak również ktoś kto zamiast pójść na pogrzeb ojca wolał bić swoją dziewczynę na showupie. Prócz tego złodziej, oszust i potocznie mówiąc #!$%@? społeczna, którą jak widzisz to masz nadzieję, że się nie rozmnoży. I co fakt to fakt, takich ludzi jest w Polsce całkiem sporo, ale 99% z nich nie jest internetowym ekshibicjonistą i co najwyżej mijasz ich z obrzydzeniem/pogardą/współczuciem na ulicy pod Żabką.
Gdyby zniknął z internetu nie byłoby problemu, ale on niczym karaluch co chwila wypełza z nowym kłamstwem i/lub odgrażaniem się. Jest toksyczną jednostką, która przyciąga inne toksyczne jednostki i poprzez swoje zachowania, nawyki i sposób bycia degraduje się społecznie coraz bardziej jak również negatywnie wpływa na otoczenie (zaszczane hotele, zdewastowane mieszkania w których mieszkał, młodzi bracia chcący się wieszać itd).
Świat i życie zawsze weryfikuje takie osoby bo nawet jeśli śmiejemy się z tego, że wielki kozak i ruchacz przyjął strapona w odbyt to większość z nas wie, że taka jednostka jest bardzo szkodliwa (podobnie jak chociażby Tucznik, Małysz, Proboszcz czy Gural). Szkalowanie go jest formą (i tak dość delikatną) walki z tym patologicznym zjawiskiem.
#rafatus #danielmagical #patostreamy #duzecwelo #solidneodbyto #prezesgrotynestle #pralkowaszubienica #kablowywisielec
  • 4
@Takjakos2012: Powtórzę więc - zniszczone pokoje hotelowe i lokale, które wynajmowali (również meble), bracia chcący się wieszać przez szykanowanie w szkole, rodzina zagrożona MOPSem dopóki mieszkał z nimi. Plus pewnie wiele innych rzeczy, o których nie wiemy/nie pamiętam. To już nie jest autodestrukcja tylko wpływ na otoczenie. Gdyby siedział zamknięty w bunkrze albo jakiejś piwnicy i sam się niszczył to spoko, ale jego zachowanie #!$%@? wszystko czego dotknie niczym gówniany Midas.
@Slonikakrobata: Niczym gówniany Midas( ͡° ͜ʖ ͡°) piękne określenie. No masz w sumie trochę racji, kolego, ja nie wziąłem pod uwagę, że tacy jak on nie pokrywają zniszczeń na przykład w hotelach. Braciom też porył życie, jakoś mi to wyleciało z głowy, chociaż o tym napisałeś... dobra, za późno chyba i mój mózg jakoś #!$%@? działa( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznaję rację.