Wpis z mikrobloga

@ElCidX: jest ok, przy próbie obciążenia tej karty dostałem komunikat, ze karta wydaje sie być złotówkowa i czy na pewno chce zasilic saldo revolut poprzez walutę euro z tej karty, kliknałem TAK i sciągneło Euro, bez dodatkowych kosztów. jest ok
@radekrad: a ile to jest dla Ciebie istotnie? 1gr przy 10€ czy 0,7gr przy 1000€ tygodniowo? :)
PS: różnice kursowe potrafia dochodzić do 2gr a w weekend w revolucie jest dodatkowa prowizja za to nie ma opoznien i walute masz od reki w przeciwieństwie od walutomatu.pl
@widmo82: tak po prostu pytałem, bo mnie to zaskoczyło. Bo przelewanie pieniędzy z karty euro/dolar na revoluta wydało mi się trochę dziwną opcją, bo skoro ma się kartę euro/dolar to można nią płacić.

W każdym razie różnice są minimalne? Ja zwykle lecę z kartami USD/EURO z Aliora. Jakby to tak wszystko liczyć dokładnie, to ktoś może powiedzieć, że wcześniejszy przelew to niepracujące pieniądze, a zasilając kartą kredytową ma się darmowy kredyt
@radekrad: planowałem zrealizowac płatność inna karta niż posiadana revolut, zasiliłem wiec karte w tmobile, niestety plany się zmieniły a kasa została, potrzebowałem ją wypłacić do ręki a nie mam takiej mozliwosci w przypadku karty tmobile wiec srodki wrocily do revolut
@widmo82: no niestety revolut zawsze pyta czy chcesz doladowac w PLN, oprocz apple pay / google pay. kiedys jeszcze jak doladowales apple pay to nastepnym razem przy doladowaniu wyskakiwalo przez apple pay z mozliwoscia zmienienia, a teraz trzeba za kazdym razem zmieniac na apple pay ( ͡° ʖ̯ ͡°)