Wpis z mikrobloga

@dom_perignon: nie przesadzajmy ma 38% to nie jest jakiś tragiczny wynik + Biedroń to tyle co PIS. Czytam komentarze niektórych i mam wrażenie, że jest PIS a potem ktoś z 15% tak ja na Węgrzech. Kiedyś wygrało SLD 41%, następne było chyba PO z 18%, a potem były jakieś gdzie PO miało 44 następny PIS 26% i jakoś nigdy opozycja nie wyginęła.
  • Odpowiedz
nie przesadzajmy ma 38% to nie jest jakiś tragiczny wynik + Biedroń to tyle co PIS.


@danob99: Słyszałeś kiedyś o tym, że elektoraty moga się nie dodawać? Z koalicją dostali 42%, sam PiS aż 52%. Nawet Biedroń im nie pomoże.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Pisze Ci tylko, że niektórzy się zachowują jakby istniał tylko PIS a reszta to był jakiś plankton bez znaczenia, otóż nie opozycja zebrała 38% głosów, a Biedroń to też opozycja i dostał kolejne 6%.
  • Odpowiedz
@danob99: Mimo mniejszej frekwencji i mniejszej rangi wyborów, PiS dostał więcej głosów.
Gdyby jeszcze Korwa z jakąś liczniejszą ekipą wszedł do sejmu, to byłaby nadzieja na przynajmniej głośną krytykę. Jak taki wynik się powtórzy, to mamy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Wciągnęli PSL. Zobaczymy ile da im jeszcze 500+ na pierwsze dziecko. Jak dla mnie to se mogą rządzić, skoro uważają że mogą dawać socjal i jednocześnie utrzymać w ryzach budżet i nie podnosić podatków to same plusy dla nas wszystkich. Moim zdaniem się nie da, ale póki co wszyscy się ze mnie śmieją może mają rację.
  • Odpowiedz