Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?, że nawet największa negatywna bzdura wymyślona o tym smutnym polskim padole po pewnym czasie staje się prawdziwa, czy wręcz prorocza (°°

* Mistrz ekstraklapy dostanie łomot w eliminacjach LM od trzecioligowej drużyny amatorów z Watykanu? Niby człowiek wiedział, ale się łudził
* Pedofile w kościele robią co chcą i stawia im się pomniki, a za karę mają się modlić? Odbierdolta się od naszych księży i od nas
* Wygrywana partia PZPR-bis, której jedyne pomysły to zwiększanie socjalu i betonowa propaganda hurr gender 500+ peło kradło durr? Będzie was pis ruchał w Dupę
* Postępujące spier*olenie umysłowe dzieciaków, przez ogromną presję społeczną, bo najdrobniejszy życiowy błąd zostanie do końca życia wałkowany na pejsbuku? A kogo to obchodzi?
* Brak jakichkolwiek naprawdę innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie z polskim kapitałem (nie liczę molochów defacto żyjących z państwowych pieniędzy jak Asseco czy Orlen)? Gotowe
* Utrzymywanie całych nierentownych gałęzi gospodarki jak kopalnie strasząc ludzi (nie)bezpieczeństwem energetycznym? Potrzymaj mi piwo
* Zgrzytanie zębami i zawiść każdego wobec kogokolwiek, kto spróbuje wydostać się z tego kotła smoły? Jprdl

Także myślę sobie co tu się może jeszcze #!$%@?ć i w końcu wymyśliłem - za jakieś parę lat władza ograniczy możliwość wydostania się z tego #!$%@?łka rozgarniętym ludziom, bo w końcu kto ma na to pracować? Prawdopodobnie będzie to nie wprost (za trudne do zrobienia), tylko wprowadzając np. jakiś podatek od przeprowadzki w wysokości 99% majątku. Skoro inne rozwiązania z PRLu działają, to dlaczego miałoby i to nie zadziałać? W końcu po co wyjeżdżać na zgniły zachód, pełen dżenderów, przedsiębiorców i innych dewiantów?

#zalesie #gownowpis #chlewobsranygownem
  • 1