Wpis z mikrobloga

@kielbasior: U mnie Eusebio ma o wiele gorsze staty, na 83 mecze 27 bramek, gra na prawym CAM, od ciągłego strzelania są inni, ciężko żeby każdy z ofensywnych zawodników strzelał w każdym meczu. Nie wygrywam często 5:0, bo jak strzele więcej niż 2 bramki to przeciwnik wychodzi, więc ciężko nabijać statystyki każdym. Jak pisałem, nie strzela dużo, ale gra mi się nim zajebiscie, super podania i przede wszystkim drybling. Aż chce
@Wojtini1996: Trochę ochłonąłem, więc na trzeźwo - ten Eusebio nie jest zły, ale u mnie znika w ważnych meczach. A po to go zrobiłem, żeby w meczach na styku robił różnicę. CR7 ją robi, Gullit ją robi, Vieira też, ale Eusebio nie.

A cały rage-post odnosił się głównie do Maldiniego, Eusebio dostał tylko rykoszetem. Dla mnie to jest niepojęte, żeby absolutnie topowa ikona, mająca wszystkie staty defensywne ocenione na >94, mogła
@kielbasior: Maldini jest według mnie przepłacony. Nawet nie podchodziłem do jego sbc, bo widziałem kilka opinii. Przez większość poprzedniej Fify grałem Prime Ferdinandem, a jak spróbowałem Maldiniego to złapałem się za głowę. Żałuję, że w tej fifie nie było mnie stać na Rio na początku, ale gra mnie nagrodziła i dostałem van Dijka w 10 tygodniu gry z PP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obstawiam, że Dijk zjada