Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hohaj parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek: ej, seba
  • Odpowiedz
@Hohaj: Mireczki, ważny komunikat.
Ponieważ istnieje zajebiscie duża szansa, że nie usłyszysz tego od osób, od których powinieneś to usłyszeć, to ja Ci to powiem:
Dobrze sobie radzisz. Najlepiej jak potrafisz. Jesteś ważny. Dobrze wyglądasz.
Jesteś znaczący i zasługujesz na więcej.

A kto uważa inaczej niech #!$%@?
  • Odpowiedz
Od dzisiaj mam nowy numer telefonu komórkowego.
Ze względu na nowe rozporządzenie o ochronie danych RODO, które weszło życie w dniu 25.05.2018 chcę, żebyś traktował go poufnie, więc podaję Ci go zaszyfrowany.
Żeby go odczytać musisz usunąć zdrapkę za pomocą śrubokręta.
Oto on: ▓▓▓▓▓▓▓▓▓
Pozdro!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hohaj: Jako, że teraz na czasie jest serial #czarnobyl opowiem Wam pewna historię. Ciężko się będzie to czytało bo nie umiem zrobić entera na srajfonie więc z góry przepraszam. Historie opowiedziała mi mama, w 1986 roku miałam roczek, mieszkaliśmy na wsi, to były czasy komunizmu, cała nasza duża rodzina zjeżdżała się po świnki, ziemniaki, jajka, marchewkę buraku mleko itd jak do hipermarketu nie dając nic w zamian, nawet
  • Odpowiedz
@Hohaj: SiemanKO PolskO jezyczni Bracia i Siostry auuuU .... !!
.... widze ze RAK OjczyznY zablokowaL mojegO pejsa fejsa po raz kolejny....ZABLOKOWALii za MOWE PrawdY itd itd itp !! ....tak wiec tutaj sprubuje....moze sie uda....
a WiEC....o CO TU chodzii...........o ZYCiE !! o zycie na PLANECiE ZiemiA !! na tej oto planecie jest sporO miejsca dla NaS wszystkich!! ja osobiscie mieszkam w dzikiej ameryce zwanej kanada .... no i jest
  • Odpowiedz