Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki i Mirabelki!

Zastanawiam się od jakiegoś czasu ile tu jest osób, które zarobiły na kryptowalutach. Chodzi mi o jakąś grubszą kasę, a nie o kilka złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W jaki sposób rozpoczęliście? Zainwestowaliście w czasie, gdy zrobił się temat bardzo popularny ok. 2013 roku i sprzedaliście po jakimś czasie? Budowaliście koparki, kopalnie? Czy może weszliście w ten temat jak #bitcoin kosztował centy? Przy ostatniej opcji, jak w ogóle dowiedzieliście się o czymś takim?

Pytanie podyktowane jest ciekawością, a piszę przez Anonimowe, żeby można było się wypowiedzieć bezimiennie, jeśli ktoś nie chce się chwalić.

Pozdrawiam

#kryptowaluty #bitcoin #litecoin #ethereum #inwestowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
SzklanyMenel: zacząłem w lutym 2017, od początku chciałem tradować ale nie umiałem, i zauważyłem, że znacznie więcej bym zarobił gdybym zrobił zwykły hodl, ale po kilku miesiącach zacząłęm coś łapać, ogólnie to trzy razy straciłem prawie wszystko, były to sumy 6 cyfrowe, nie znaczy, że to była kasa 90% z tego były to pieniądze zarobione na giełdzie, co nie zmienia fakty, że #!$%@?łem też 10% które było moim wkładem, teraz robię
:): Pierwsze bitki kupiłem jakoś w 2014 i wszystko przegrałem na dźwigni. W 2015 znów zakupiłem - po około 1200 zł, kwota inwestycji 20k, do dziś je hodluje. Tym razem na dźwigni miałem szczęście i udało mi się wyciągnąć ponad 100%, z 17 zrobiło się 40, zjechało do +-30btc przez starty na dźwigniach i na tym poziomie się utrzymuje od czasów tych wzrostów do 20kUSD. Uważam że to była moja najlepsza
SamotnaElfka: A ja zawsze chciałem robić coś stabilnego ale bez wielkich zysków. Na początku kopałem, ale okazało się że moment był zły, bo trudność zaczęła rosnąć i w sumie przestało sie opłacać. Nic nie zarobiłem i skończyłem z tym. W tym samym czasie trochę bawiłem się w trading na małych kwotach żeby się nauczyć jak wszystko działa. I zacząłem pisać soft (jestem programistą) który w sposób bezpieczny i niezależny od sytuacji
NiepełnosprawnyDyrektor: Kupowałem BTC na pułapie około 10 PLN za sztukę, miałem ich sporo ale po pęknięciu bańki w tamtym okresie myślałem (miałem też do czynienia z Mt.Gox), że to koniec BTC i sprzedałem tyle, żeby odzyskać co zainwestowałem a resztę postanowiłem trzymać z pewnym planem. Jak nic z tego nie będzie to nic się nie stanie a jak będzie to sprzedam dopiero jak ustawi mnie to do końca życia. Wyliczyłem sobie,
LuksusowySadysta: Zarobiłem łącznie ok 3.4 mln zł (800k nadal mam w krypto). Kapitał początkowy to 25k zainwestowane w połowie 2017. Nie jestem gotowy, aby podzielić się całą swoją historią, ale najważniejszy u mnie był początkowy fart (wejście all-in w shita, który zrobił 50x w ciągu 2 miesięcy). Potem skill programistyczny, aby powoli pomnażać zgromadzony kapitał. Nadal zarabiam ok 2 btc miesięcznie, jest to dochód praktycznie pasywny. Można zatem powiedzieć, że mi
@AnonimoweMirkoWyznania: ja weszlam w krypto w 2017 jak bitcoin dochodzil do 7 tys$ gdzies prawie pod koniec roku, listopad moze wczesniej. A dowiedzialam sie o nim z artykulu, ktory mowil ze bitcoin juz przekroczyl 5tys $ i zaczelam czytac co to jest ten bitcoin i czytalam o nim miesiac zanim cos kupilam. Zanim pozakladalam te konta na gieldzie albo zrobiłam portfele i nauczylam sie obslugiwac to bitcoin doszedl juz do 7tys