Wpis z mikrobloga

@Cointreau: ja jestem #!$%@? bo sam zamówiłem ten przedmiot 1 dnia jak się tylko pojawiła opcja składania "przed premierowego zamówienia" i jest to 3 raz kiedy przeciągają... a producent na swoim sklepie nie dość że już zrealizował przed premierowe zamówienia to też zrealizował pierwszy rzut zamówień i byłem przekonany że 30.05 będzie paczka z x-komu. okazało się że xkom nie dość że znowu zmienił date to cały nakład u producenta zszedł.
@An_D: W przypadku wskazanego produktu dostawa została opóźniona i znajdzie się w naszym sklepie 18.06.2019. Nasz system nie miał informacji o opóźnieniu premiery stąd przepuścił opinie odnośnie tego produktu na naszej stronie. Wszystkie opinie które odnoszą się do produktów zakupionych w naszym sklepie są dodatkowo oznaczone tagiem "Opinia potwierdzona zakupem". PC Gaming Race Model O miał swoją premierę poza granicami Polski stąd nie możemy również jednoznacznie stwierdzić że osoby dodające opinie
@x-kom: skoro producent wypuścił na rynek przed premierowe egzemplarze jak i pierwszą partie która była dostępna na ich oficjalnej stronie to jakim cudem zostaliście pominięci? jestem ciekaw co wymyślicie jak druga partia będzie dostępna i znowu przesuniecie "swoją" premiera na 18.07

ostatni raz zamawiam coś "przed premierowo" w xkomie bo wiadomo że będzie lecieć w h**a jak zorro
@An_D: Produkty które znajdują się w naszej ofercie pochodzą wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji i tutaj premiera została opóźniona przez producenta. Produkty które znajdowały się w sprzedaży na oficjalnej stronie były przeznaczone na rynki zagraniczne. Jeżeli złożyłeś zamówienie u nas, to dołożymy wszelkich starań aby zrealizować je jak najszybciej, jak tylko otrzymamy pierwszą dostawę
@An_D: Producenci bardzo często wysyłają sample, tak by można było przeprowadzić testy produktu. Producent poinformował nas o opóźnieniu już po publikacji naszego materiału. Na opóźnienie nie mamy wpływu. Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z producentem jak i dystrybucją i mamy nadzieję, że uda się nam zrealizować zamówienia w nowym terminie