Wpis z mikrobloga

Szukam ludzi do wspólnej gry w PUBG i być może inne rzeczy. Sam zazwyczaj gram z dobrym znajomym w duo, ale chcielibyśmy od czasu do czasu zadziałać coś też w składzie. Jesteśmy typowymi niedzielnymi graczami nie nastawionymi na wyniki, a raczej na fun i relaks, co nie znaczy, że czasami nie uda się nam wygrać (bardzo czasami, jak inni lamią bardziej od nas).

Coś o nas?
Roboczo nazwaliśmy się Grupą Obniżania Poziomu
Komunikujemy się discordowo, czasem nawet włączamy nagrywanie na twitchu dla wszystkich trzech subskrybentów (członków rodziny).

@khaes - Pała nieodwzajemnioną miłością do karabinów snajperskich, wierzy że być może po kolejnych 200 godzinach grania, uda mu się nimi kiedyś kogoś ustrzelić. Święcie przekonany, że przegrywa przez glitche gry, albo oszustwa innych graczy, których przecież "trafił z 8 razy w głowę, a i tak stoją." Dla skrzynek z lootem gotowy zrobić wszystko, łącznie z odwróceniem się plecami do strzelającego przeciwnika i pozostawieniem konającego sprzymierzeńca na pastwę losu. Ginie zazwyczaj prowadząc monolog o Grze o Tron, historii lub Krulu Korwinie, zamiast skupiać się na otoczeniu w grze.

@EverKalisz - Opanował do perfekcji sztukę zabijania się własnymi granatami, aczkolwiek ciągle nieco brakuje mu precyzji w robieniu tego samego koktajlem mołotowa. Odkrył magiczną korelacje pomiędzy własną śmiercią, a znalezieniem lunety x8 - jeżeli to szkiełko wpadnie mu w dłonie, jego zgon w przeciągu +/- 2 minut od tej chwili, jest niemalże pewien. Posiada pożądaną przez wszystkich współgraczy cechę, podbiegania i podbierania przedmiotów, które znalazłeś, a których jeszcze nie zdążyłeś podnieść. Im większa presja, tym bardziej zawodzi, nawet mimo tego, że nikt nie oczekuje po nim niczego dobrego.

Do tego zacnego grona możesz dołączyć i ty!

#pcmasterrace #gry #szukamgraczy #pubg
  • 19
@Ghuthek: Można krzyczeć na przeciwników, że "uje" i inne "tępe dzidy" no i że "nooby" też ( ͡º ͜ʖ͡º). Na @EverKalisz nie krzyczymy - za to można go obrażać bez podnoszenia głosu.

@merytorycznie_niepoprawny Gramy w Rocket League czasem, tak długo jak nie trafimy na przeciwników, którzy potrafią grać w powietrzu. I w R6 Siege. I Europę Universalis też i inne różne gry. Ja ostatnio kupiłem nawet
@khaes: Jak dalej szukacie to chętnie się podłączę, kiedyś katowałem PUBG oporowo, teraz mocny casual, ale nadal zdarza mi się poczarowac z kara albo m24