Wpis z mikrobloga

Myślicie że sekta sanjayi może w przyszłości stać się niebezpieczna? I #!$%@?ć akcje w stylu sekty mansona, jima jonesa czy koresha ? Czy będą tylko sadzić ziemniaki na działce, a król będzie naprzemiennie zyskiwał i tracił "wyznawców"
#sanjaya
  • 9
  • Odpowiedz
A tak wgl, to przypadek JSM jest bardzo ciekawy pod względem naukowym. Rzadko można obserwować rozwój sekty z taką dokładnością, mam nadzieje że osoba pisząca z tego magisterkę, ładnie to opisze i mu to opublikują :D
  • Odpowiedz
@kojner: Sanjaya jest pokojowy, krytykuje „agentów”, którzy namawiają do wychodzenia na ulice.

Obstawiam, ze nie będzie takich akcji.

Tak, to ciekawy temat na pracę magisterską, bardzo dokładnie można obserwować rozwój sekty.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ciekawi mnie tez sama zmiana jaka zachodzi u Sanjayi. Jak zaczynał swoją "karierę" to trzymał sztame z innymi foliarzami, jak podlecki czy paulina moskalik, a obecnie jeździ po tej drugiej. Zastanawiam się czy zawsze był takim egocentrycznym chamem czy dopiero iluzja władzy go takim zrobiła.
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: Mimo mojego dużego poziomu znieczulenia, i żarty o gwałtach, feministkach, i upośledzeniach nie robią na mnie wrażenia, i często sie nawet z tego śmieje, bo to jest czarnych humor. Natomiast to co nagrał o ludziach z zespołem downa, to jest straszne. Nazywa ich etapem pośrednim między człowiekiem a świnią, i robi to zupełnie na poważnie.
  • Odpowiedz