Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś opcja żebym mógł mogę wszystkie znalezione skrzynki w aplikacji C:Geo zapisać na opencaching.pl? Trochę tego jest a nie chce zapisywać ich pojedynczo tylko wszystkie na raz
#keszowanie #opencaching #cgeo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba nie, to dwa rózne serwisy

@Lepki: c:geo to aplikacja, która obsługuje różne serwisy, a nie serwis
to jakbyś przyrównywał piłę do lasu

chce zalogować wszystkie znalezione skrzynki w c:geo za jednym razem w opencaching.pl, dodam ze w aplikacji i na stronie opencaching.pl jest możliwość podpięcia konta i do aplikacji i do strony


@Czarodziej_: Miałeś na mapie skrzynki OC i logowałeś je na offline? I teraz te znalezione
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarodziej_: A co ty chcesz w drugą stronę logować? Znalazłeś offline i chcesz logować z c:geo? Przecież na c:geo się po prostu dodaje log. Stare znalezienia z oc powinno ci zassać do apki automatycznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarodziej_: Powinno ci zalogować automatem. Jak ja wysyłam log przez c:geo to z marszu loguje go w serwisie. Pod warunkiem, że jestem online. Jeśli nie, to loguję później. Może problem wynikł z tego, że nie miałeś włączonego netu w momencie logowania? Wtedy trzeba wejść w skrzynkę i puścić log od nowa.
  • Odpowiedz
@lavinka: przecież na screenie masz same skrzynki z GC, a on się pyta jak zalogować skrzynkę GC w OC nie rozumiejąc, że to inne serwisy, które mają inne skrzynki.
  • Odpowiedz
@Czarodziej_: nie użyłeś wołania (@), a więc nie odpowiedziałem ci i teraz przypadkowo zaglądnąłem w ten wpis;

Dobrze, że dodałeś screena bo teraz mam pewności, że nie wiesz o co chodzi, a więc posłuchaj.
Otóż są różne serwisy geocaching i w każdym z nich są inne skrzynki, ktoś tworzy kesza w jakimś systemie i już, nie możesz zalogować skrzynki GC w OC bo jej tam nie ma, zwyczajnie to inna sieć.
W Polsce poza największa ogólnoświatową siecią (kiedyś darmową, ale od dawna już komercyjną) geocaching.com jest też darmowa społeczna sieć opencaching.pl, która przez lata dominowała w kraju, a teraz ma nieco mniej skrzynek, ale ciągle jest duża. Jest też wiele innych sieci, jednak liczba ich skrzynek na terenie Polski jest bliska zeru.
Korzystałeś z aplikacji c:geo, która pokazywała ci skrzynki tej sieci do której byłeś zalogowany, jak widzę po kodach skrzynek to GC (geocaching.com), jeśli teraz stworzyłeś sobie konto w OC ( opencaching.pl) to będzie ci pokazywać zwyczajnie więcej nowych skrzynek których wcześniej
  • Odpowiedz