Wpis z mikrobloga

Moja różowa próbuje w manipulację, ale nie ze mną te numery, Bruner.

Dziś wyjeżdża na integrację. Od wczoraj płacze i szlocha, że czuje się jak wieśniak z "takim starym telefonem" co zdjęć nie może zrobić dobrych. A ma Samsunga S7, co prawda trochę porysowany ale działa normalnie.
Dlaczego podejrzewam ją o manipulację?
Bo różowa wie, że u siebie w pracy trzymam parę nowszych zabawek testowych i w przeszłości parę razy się na to nabrałem i coś tam jej pożyczałem... ehhh różowe....


#logikarozowychpaskow
Pobierz DumnyZdun - Moja różowa próbuje w manipulację, ale nie ze mną te numery, Bruner.

D...
źródło: comment_SfOZD7GlbkDmkmeB44Z5gfFAjStm2bl1.jpg
  • 21
Od wczoraj płacze i szlocha, że czuje się jak wieśniak z "takim starym telefonem" co zdjęć nie może zrobić dobrych.


@DumnyZdun: Nigdy nie rozumiem dlaczego bawicie się w takie gierki, gdyby facet mi tak jęczał, odpowiedź byłaby krótka - to kup sobie nowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@a__s: A dlaczego ona bawi się w takie gierki zamiast powiedzieć "Słuchaj zależy mi/chciałabym/dla mnie to ważne żeby mieć lepszy telefon. Możesz mi jakiś pożyczyć?"
Od dawna walczę, żeby w naszym związku mówić szczerze, otwarcie o tym czego się chce.
Blame the game.
A dlaczego ona bawi się w takie gierki zamiast powiedzieć


@DumnyZdun: A skąd ja mogę to wiedzieć, to przecież Twoja dziewczyna ( ͡º ͜ʖ͡º) Porozmawiaj z nią szczerze, przedstaw swoje oczekiwania, może to w jakiś sposób zmieni jej podejście.