Wpis z mikrobloga

Jakoś niedawno wyszedł nowy Ford - Beau de Jour. Jak na razie nie spotkałem się chyba jeszcze z żadną negatywną opinią. Ba, większość to same zachwyty. Zapach ma przypominać nowoczesne barbershop scenty, a najbliżej mu do Rive Gauche, męskiego oczywiście. Testował już ktoś, albo ktoś wiadomo może czy jest szansa gdzieś go sprawdzić w Krakowie? Z tego co wiem w Warszawie już był testowany.
#perfumy
dr_love - Jakoś niedawno wyszedł nowy Ford - Beau de Jour. Jak na razie nie spotkałem...

źródło: comment_QLjMRf9G7mHJl0yqoIa9fSPzEOzhUJGx.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@corka_mirka: Mój brat jeździ co miesiąc do Niemiec, już go nastawiłem żeby w czerwcu mi wyczaił czy nie mają w sephorze w ludzkiej cenie. Maison raczej wszędzie stoi w granicach 350-450zł, a na perfumdreams jeszcze go nie mają
  • Odpowiedz
@dr_love jako fan Twoich recenzji perfum kiedyś myślałem żeby Ci zaproponować sprawdzenie ich.

Nie powiem, że testowałem dokładnie, ale psikałem i wąchałem z miesiąc temu w Douglasie w Poznaniu. Także owszem, są w Douglasach (również dostępnie online do kupienia). Muszę powiedzieć, że to pierwsze Private Blend, o których pomyślałem, "wow, mógłbym się tym psikać". Próbowałem kiedyś kilka innych i nic mi nie podchodziło. Neroli Portofino jakieś nietrwałe i zalatywało mi taniością, Oud
  • Odpowiedz