Wpis z mikrobloga

Hmmmm, czyli jak działają teraz te PP podczas TOTS'ów? Wbiłem G3 bilansem 15-5 i musiałem porzucić dalsze granie z powodu braku czasu. Coś tam słyszałem, że jak ktoś wbije G2 to ma gwarantowanego PP z TOTS'ów z BPL. Pytanie moje brzmi: jeśli ja wbiłem G3 to mimo wszystko może się zdarzyć tak, że odbiorę Salaha z PP za tą rangę? Oczywiście wszyscy wiedzą że będzie to jakiś AL MUBARAK EL SZEJK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - czy jest możliwość trafienia lepszego TOTS'a (który nie jest gwarantowany) ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 10
@gosolution: spoko, czyli za G3 w czwartek na spokojnie będę mógł odebrać TOTS'a Mane i np. Salaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pytanie moje kolejne: czy ten PP dotyczy wszystkich TOTS'ów, które wyszły do tej pory (Tellesa / Ibrahimovicia też można trafić) czy tylko TOTS'y z ostatniego tygodnia (BPL i Araby chyba) ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zimus: niestety nie, od G2+ masz gwarantowany jeden pick TOTS z ligi głównej, czyli w tym wypadku Premier League, G3 i w dół jest raczej ograniczenie max 87 overall, przynajmniej tak to było wyjaśnione
dzięki wszystkim za wyjaśnienie ;)

@MrErnest24: niech tak się stanie.

btw. ta edycja FUT'a jest pierwszą w jaką gram średnio wbijałem G3/G1 i do dzisiaj nie udało się odebrać grywalnego PP, którego wrzuciłbym do swojego składu (zacząłem grać w FUT'a w połowie października) i z niego korzystał. Może poza Santiago Arias'em OVR 82, którego trafiłem w TOTW19 i zagrałem nim ponad 250 spotkań - całkiem przyjemny grajek z niego był (
@Zimus: Ja trafiłem nawet sporo wysoko ocenionych kart i kilka grywalnych (van Dijkiem gram cały czas - 1425 meczów już ma). A co do tego Ariasa to mam tego Futmas gdzieś w klubie i wchodzi czasami jak mój prawy obrońca złapie czerwień i powiem, że pozytywnie zaskakuje, a statystyki ma nawet bardzo dobre jak na ten overall.
@Zimus: ja jak grałam jedną z pierwszych lw tej edycji to za s1 dostałam bernardo silvę 86 i bardzo długo to był mój najwyższy ovr z PP. Na początek gry dobry jako zmiennik, później przepaliłam w sbc. Jak S1 wbijałam to same placki leciały z ovr nie większym niż 84. Z ostatniej lw g3 (od 2msc wróciłam do fify po przerwie) i lepsze picki, bo luis alberto 86 i belotti 87.