Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podjąłem męską decyzję - #dekucing
Po pierwsze chciałbym zadać 2 pytanka, a druga część to taka mała refleksja - może jakiegoś mirka powstrzymam przed tym błędem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.Włosy są długie, ale zadbane. Lepiej ścinać na zero i hodować od nowa czy tylko przyciąć pod jakąś fajną fryzurę?
2. Polecacie jakieś fryzury które wymagają wcześniejszego zapuszczenia włosów? Okres przejściowy to tragedia, a skoro już włosów mam pod dostatkiem to można by to wykorzystać.
---
Włosy zapuszczam 2,5 roku. Inspiracją była - a jakże inaczej - subkultura metalowa + niechęć do fryzjerów. Decyzję o ścięciu podjąłem na początku tego roku (mimo, że już wcześniej pojawiały się takie myśli), poczekałem do końca roku szkolnego (jestem absolwentem), bo już sobie wyobrażałem jak każdy znajomy ze szkoły zaczyna drążyć temat, a to jest irytujące. Cytując jednego mirka "ściąłem to ściąłem, na #!$%@? drążyć temat".
Wnioski:
1. Okres przejściowy to koszmar. Zdarzało mi się nie iść do szkoły lub opuszczać pierwsze lekcje, bo rano miałem na głowie rozpierdziel.
2. Włosy są naprawdę problematyczne. Mam falowano-kręcone (w sumie cholera wie jak to kategoryzować) włosy. Kiedy urosły na tyle, że w tradycyjnym kucu zacząłem wyglądać jak niedoszły pedofil, musiałem zacząć kombinować z innymi fryzurami. Problematyczne włosy + brak umiejętności + chęć wyglądania jak najbardziej schludnie = niezliczona ilość przekleństw i prób spięcia włosów, czasami wszystko szło gładko, a czasami potrafiłem spędzać nad tym 15-30 minut.
3. Długie włosy sprawiają frajdę tylko na początku.
4. Jeśli macie chociażby kilkudniowy zarost, dostaniecie ksywę "Jezus"
5. Modele wyglądają dobrze w długich włosach, bo są przystojni.
-Jeśli jesteś brzydki to będziesz jeszcze brzydszy.
-Jeśli jesteś przystojny, to wciąż istnieje ryzyko, że stracisz sporo uroku.
Oczywiście, niektórym mężczyznom pasują długie włosy, ale nie oszukujmy się to jest jakiś maluteńki %.
6. Zdecydowana większość kobiet nie lubi długich włosów u mężczyzn. Na szczęście to nie jest osobisty wniosek (na szczęście, ponieważ uwagi dot. wyglądu od różowych biorę bardzo serio i nawet przez taką drobną uwagę by mnie zabolało dupsko) , tylko powszechnie znany fakt. Istnieją kobiety którym podobają się długie męskie włosy i takie którym się wydaje, że podobają się długie męskie włosy, a tak jak wyżej, to jest maluteńki %.
#wlosy #modameska #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
. Modele wyglądają dobrze w długich włosach, bo są przystojni.

-Jeśli jesteś brzydki to będziesz jeszcze brzydszy.

-Jeśli jesteś przystojny, to wciąż istnieje ryzyko, że stracisz sporo uroku.

Oczywiście, niektórym mężczyznom pasują długie włosy, ale nie oszukujmy się to jest jakiś maluteńki %.

6. Zdecydowana większość kobiet nie lubi długich włosów


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Ścinaj.
OP: @Finellilo: @guru8:
Mi też się wydawało, że wygląda fajnie, bo oglądałem głównie zdjęcia modeli.
Kiedy sam strzeliłem sobie tę fryzurę i zacząłem obserwować normalnych mężczyzn na ulicy z taką samą fryzurą, doszedłem do wniosku, że jednak tak fajnie to nie wygląda.
Włosy zawsze można ściąć, to nie jest coś nieodwracalnego, jak chcecie spróbować to śmiało, ale ja osobiście odradzam. Długie włosy są niepraktyczne i #!$%@?ące ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko machnij sb tego quiffa un jakiegoś spk barbera, to będziesz zadowolony. Cięcie w zasadzie najważniejsze, zeby włosy się dobrze układały. Jak zostawisz trochę dłuższe boki, a nie na 0 jak w undercucie to włosy będą się lepiej trzymały. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)