Wpis z mikrobloga

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #szuraniezwykopem #bekazpodludzi #bekazprawakow #zydzi #ustawa447 #kukiz15 #korwiniscijedzogunwo #korwin #korwinisci #neuropa

Naczelny szur wraz z posłem grupy która wie że już idzie na dno i wszystko #!$%@? strzeli, a która podczas upadku ujada i kąsa po kostkach wszystkich dokoła.

Posła Szramkę najlepiej przedstawie jego twitter, przescrollowałem z minutę i już wiem, z kim mam do czynienia, zatem powiem tyle-dobrali się jeden z drugim.

Oczywiście W OGULE APOLITYSZNY JUTÓBER wraz z posłem #!$%@?ą syndrom oblężonej twierdzy. Szczerze to PiS powinien mieć tutaj połechtane ego, bo wychodzi na idealnie zorganizowaną partię pod wodzą wręcz makiawelicznego Kaczyńskiego, który zaplanował 2137 kombinacji, a drugie tyle ma w zanadrzu.
Oczywiscie to wszystko by Izrael rządził Polską, a przy okazji dojechać "BOLAGUFF BADRIODUFF" z K'15 i Szurfederacji.
Co do demo bezpośredniej to typowe "tanajno screeching".

Jedyny plus materiału to to, że gruby poszedł po rozum do głowy i nagrywa na stojaka by guziki nie walczyły z siłą sadła o #!$%@? marynarki.
Anyway ja bym według tego co nakazuje kultura osobista, nie zmuszał posła na Sejm RP(jaki on by nie był) do tego aby #!$%@?ł na Żydów i PiS stojąc sobie pośrodku mojej kuchni, no ale dobre wychowanie nie auto, nie każdy obyty być musi.
Pobierz WodzNaczelny - #ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #szuraniezwykopem #bekazpodludzi...
źródło: comment_ODRskvE0w3w87EzWd8JsUgdextK5o7Sy.jpg
  • 2