Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Macie jakieś #podcast godne polecenia na google podcasts? Interesuję się głównie medycyną i kryminalistyką, ale inne chętnie przygarnę.
Znam Okuniewską, Uniwersytet SWPS, Wyłącznie Naukowy Bełkot, Świat w trzy minuty, Michał Larek, Podcast Radioaktywny. Nie wiem czy warto sprawdzać Zawodowców (średnio mi wchodzi 3 odcinek), Jęki Walenia, Barbell Kitchen, Psycholog Pisze, Pod Skórą, Halo Dziewczyny, Imponderabilia.
Nienawidzę Kryminatorium i Niediegetyczne który jest pieprzonym atencjuszem żerującym na ludzkim nieszczęściu. Dziewczyny z "Prawdziwe Zbrodnie" mnie irytują i są imho durnymi dupami.


#pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@Twinkle: Mafijne historie, mala wielka firma, podcast radioaktywny, runforest, polimaty2, klub ludzi ciekawych wszystkiego, raport o stanie swiata, niebezpiecznik. widzę, ze masz podobna opinie co do prawdziwych zbrodni ^^
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szuwax: Mafia pl i kryminalna pl znam. Gochy właśnie słuchałam. Runforest podejrzewam, że mi się spodoba. Kotarskiego od dawna hejtuję, też atencyjna i bezbekowa #!$%@?. Reszta prawdopodobnie mnie zaciekawi. Dzięki!
  • Odpowiedz