Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Halko, powiecie mi gdzie znajdę najbliżej bezpłatny parking w okolicy "Manekina", ogólnie Focha? Dojeżdżam do pracy spoza miasta i musiałabym gdzieś zostawić samochód w okolicach 8-16.
#bydgoszcz
  • 15
  • Odpowiedz
@Twinkle Najbliżej to chyba nigdzie. Wszystko płatne, do tego 1 strefa, bo to ścisłe centrum. Focus ewentualnie albo CH Rondo. Odległości do Manekina raczej podobne, dość daleko.
  • Odpowiedz
@Twinkle: jak pracowałem na Staryn Rynku to parkowałem przy UM na Grudziądzkiej, ale częściej obok przy "Kwadracie".... hmmm, a parking pod Multikino albo Rondo??
  • Odpowiedz
@blumbyd Przy kwadracie płatny.

Przy UM jest szansa parkować max do 7, później o miejsce ciężko przyjeżdżając coś załatwić do urzędu.

Pod Multikinem masz bileciki, też płatny.

Rondo bezpłatny, ale do Manekina daleko.
  • Odpowiedz
@mmarekkk: przy kwadracie, nie jest płatny w kilku fragmentach, wiem bo parkowałem tam przez rok, potwierdzone od osoby pracującej w kwadracie. Ale fakt znaleźć tam miejsce po 8 graniczy z cudem. Ja bym parkował pod Rondo i rowerkiem miejskim, albo skuterkiem tak jak @Muszynski_Jan napisał.
  • Odpowiedz
@blumbyd wydaje mi się, że już obecnie jest cały płatny przy Kwadracie, ale kłócił się nie będę, parkowalem tam tylko kilka razy i to w godzinach największego oblężenia :P
  • Odpowiedz