Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że promieniowanie cieplne zabija?

Media tego specjalnie nie nagłaśniają by nie tworzyć paniki, każdego roku setki tysięcy ludzi na całym świecie ginie od promieniowania cieplnego.
Jest to śmierć okrutna, w męczarniach. Promieniowanie cieplne także działa na rośliny i zwierzęta.
Elity też to wiedzą, ale milczą. Wolą o tym nie mówić. Chcą abyś ty o tym nie wiedział.
Dla nich zdrowie ludzi się nie liczy, tylko zysk.

Wiesz co to piec martenowski?

To ogromny radiator promieniowania cieplnego.
W każdej większej hucie stali ustawili piece martenowskie. BEZ NASZEJ WIEDZY.
Pompują w te piece całe tony koksu i rudy aby promieniowały ciepłem, a to co nie zmieni się w promieniowanie to wypuszczają kominem. Aby nas zatruć.

Skąd mają na to pieniądze?

To jest globalny plan, oni chcą nasz zniszczyć promieniowaniem cieplnym. Myślicie, że dla czego mamy globalne ocieplenie?
Tak.
Oni to robią celowo. Ale nie byli pierwsi. Czy wiedziałeś, że hitlerowcy w swoich obozach koncentracyjnych też stawiali promieniujące ciepłem piece? W tych obozach masowo mordowano ludzi.

Piece martenowskie są rozsiane po całej naszej płaskiej ziemi.

Chcesz wiedzieć czy jakiś jest w twojej okolicy?

Sprawdź czy mieszkasz w pobliżu huty. Jeśli tak to znaczy, że jesteś narażony na promieniowanie cieplne. Nie bagatelizuj tego, chroń się.

Jak się chronić przed promieniowaniem cieplnym?

Na zdjęciu poniżej przyłapano pracowników prawdopodobnie czyszczących piec martenowski z toksycznego, promenującego ciepłem żużlu.
Przyjrzyj się jak się kryją przed promieniowaniem. Dla czego takie stroje?
Całe kombinezony od stóp po głowę, z folii aluminiowej, aby na nich promieniowanie nie działało. Dobrze wiedzą w jak niebezpiecznych warunkach pracują.

A ty co? Dalej #!$%@? w podkoszulce i rurkach? Nawet mi ciebie nie żal.
Gdy promieniowanie cieplne ciebie dopadnie to będzie za późno.

FlaszGordon - Czy wiesz, że promieniowanie cieplne zabija?

Media tego specjalnie n...

źródło: comment_4r8GoSw2nkik5PVGJ161OvrVLMtFMH5J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz