Wpis z mikrobloga

@DOgi: a ty to jakoś nie za bardzo masz kontakt z własnym deklem, nie?

@bledzioch: no ale to jest słaba beka; weźcie się nauczcie #!$%@?ć na jakieś ciekawsze rzeczy niż etykietki "poprawność polityczna"; widziałem to milion razy, nuda jak cholera

To raczej lewacki ból dupy gościa, który wszędzie widzi rasizm :)


@Aleksander_Newski: i co głupio kłamiesz? oczywiście, że nie wszędzie; to ty jesteś mistrzem ciulatych uogólnień
Nazywasz Polskę krajem rasistowskim co jest najzwyczajniej w świecie ponurym żartem


@Aleksander_Newski: polska jest krajem, który ma problem z rasizmem; nie widzi w nim niczego złego

Co do tematu lewactwa ja wiem troszeczkę lepiej.


@Aleksander_Newski: to gdzieś kiedyś zaprezentuj, bo jak na razie to nikt nie wierzy w twoje deklaracje "lat spędzonych nad książkami"; wyglądasz jak jakaś neolibskich treści

Dlatego własnie jestem absolutnym antylewicowcem.


@Aleksander_Newski: możesz być nawet zuzanną,
polska jest krajem, który ma problem z rasizmem; nie widzi w nim niczego złego


@eliwuu: Tak tak. Całe 400 spraw w prokuraturze z czego większość to głupie internetowe wpisy zmieniło nasz kraj w kontynuację 3 Rzeszy. Strach tu nawet wyjść na ulicę nie będąc blondynem. Zrozum, że to że ty tak będziesz mówić nic tu nie zmienia.

bo jak na razie to nikt nie wierzy


@eliwuu: Znowu ja=wszyscy. Rozmawiam na
Całe 400 spraw w prokuraturze z czego większość to głupie internetowe wpisy zmieniło nasz kraj w kontynuację 3 Rzeszy


@Aleksander_Newski: powstrzymaj swoją wyobraźnie, nigdzie tak nie pisałem; pisałem o innych rzeczach;

Strach tu nawet wyjść na ulicę nie będąc blondynem.


@Aleksander_Newski: zrób eksperyment, weź kolegę za rękę i się przespaceruj

Rozmawiam na poważniejsze tematy z ludźmi, którzy zdali już gimnazjum.


@Aleksander_Newski: to fajnie, że tak chcesz siebie widzieć; na
zrób eksperyment, weź kolegę za rękę i się przespaceruj


@eliwuu: Niestety nie mam czarnych kolegów, a więc rasizmu nie będzie :<<<<

na razie masz tylko jakieś śmieszne etykietki "lewactwo", "gospodarka centralnie planowana", "400 rasistowskich spraw w prokuraturze


@eliwuu: Faktycznie terminy naukowe usnute do opisane pewnej formy organizacji gospodarki, skrajnie lewicowych poglądów czy statystyki dotyczące spraw w prokuraturze są jedynie śmiesznymi etykietkami. Tak tak.

neoliberalną; to świetny pomysł, będziecie na pewno
Faktycznie terminy naukowe usnute do opisane pewnej formy organizacji gospodarki, skrajnie lewicowych poglądów czy statystyki dotyczące spraw w prokuraturze są jedynie śmiesznymi etykietkami.


@Aleksander_Newski: terminy naukowe; nie; to nie są terminy naukowe; stosujesz etykietki, bo myślisz, że za tym czają się jakieś treści; nie czają się, to wszystko jest w twojej głowie i w głowach tobie podobnych, ale nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością

że ta należy do jednej z
np. które? szwecja, singapur? USA z ~35% podatkiem dla firm? ze swoją historią 95% podatku od dochodów dla osób zarabiających powyżej miliona dolców (hej, mieli hajs żeby posłać ludzi na księżyc); to twoje mrzonki


@eliwuu: Poziom głupoty over 9000. Jakiejś higieny intelektualnej muszę przestrzegać. Dlatego żegnam gimba.