Wpis z mikrobloga

OFICJALNIE PRZYZNAJĘ KANTOROWI WWW.INPAY.PL CERTYFIKAT JAKOŚCI CYBERA I ZALECAM KORZYSTANIE Z ICH USŁUG.

Za wsparcie i umożliwienie wpłat bitcoinów na adresy SegWit bech32, oraz za całokształt działalności. Za dobrą jakość świadczenia usług, dobry support, konkurencyjne opłaty i ogólne wspieranie Bitcoina a nie tylko swoich dochodów...

Za 2,5 miesiąca miną dwa lata od wprowadzenia SegWita do Bitcoina. Niestety jego adopcja jest niesamowicie spowolniona ze względu na brak wsparcia przez giełdy, kantory, portfele itp. Wielu użytkowników boi się używania adresów bech32 (zaczynających się od bc1) ponieważ giełdy nie umożliwiają wypłat Bitcoinów na te adresy, przez co użytkownicy ci myślą że nie są one kompatybilne ze starszymi adresami i że nie można pomiędzy nimi przysyłać Bitcoinów. Nie jest to prawdą. Adresy SegWit pozwalają na zmniejszenie opłat, oraz wielkości transakcji co daje same korzyści użytkownikowi Bitcoinów oraz całej sieci.

Co najgorsze w tym wszystkim, to że umożliwienie wpłat na adresy bech32 jest bardzo proste do zaimplementowania. Nie wymaga to jakichś znaczących prac programistycznych, ani istotnych zmian w oprogramowaniu. Transakcja dla takich adresów jest identycznie zbudowana jak wszystkie inne transakcje. Jedyne co uniemożliwia użytkownikom giełd dokonywanie transakcji Bitcoinów na adres SegWit, to nierozpoznawanie ich i błędnie uznawanie ich za niepoprawne adresy. Umożliwienie wypłat na takie adresy wymaga jedynie zaktualizowania definicji poprawnych adresów w systemie, poprzez dodanie specyfikacji ich budowy.

W odróżnieniu od większości giełd i kantorów (nawet tych największych) INPAY posiada wsparcie dla adresów bech32.
Ze względu na wyjątkowość tej możliwości względem konkurencyjnych platform, czuję się w obowiązku publicznie wspierać INPAY. Niech każda z giełd wie że wspieranie rozwoju Bitcoina nie zostanie niezauważone, ani przemilczane, lecz docenione.

Jak już wspomniałem, nie tylko support SegWitu miałpwływ na przyznanie certyfikatu, ale całokształt działalności. Nie zauważyłem do tej pory znaczących uchybień, ani nic negatywnego w ich działalności. Support dobrze działa, zawsze szybko pomaga. Jest również dostępny u nas na wykopie i posiadają tu konto - @InPay. Nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów z używaniem INPAY przez użytkowników.

Przypominam że za pośrednictwem INPAY, do kwoty 4 000 PLN miesięcznie można dokonywać zakupu Bitcoinów bez weryfikacji, ani zakładania konta.


#kryptowaluty #bitcoin
cyberpunkbtc - OFICJALNIE PRZYZNAJĘ KANTOROWI WWW.INPAY.PL CERTYFIKAT JAKOŚCI CYBERA ...

źródło: comment_3ckxgMNk2D4ZFEuwJDst4Tw2M5op0YDM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Ja dodam jeszcze:
- mirkowanie (chociaż słabe, to jednak :D)
- reklamowanie projektów Bitcoinowych w ŚzB (to cenię)

Drugi plus będzie za LN (jest testowany). Mam nadzieję, że jakoś przetrwamy, bo jeśli zapowiada się bańka, to będzie grubo :/ I będziemy w stanie realizować LN porządnie od następnej bańki myślę
  • Odpowiedz
@revoolution: Spółka jest zarejestrowana w UK, ale świadczy usługi w Polsce.
To czy na rządanie US albo innych uprzywilejowanych organów ktoś "sra kaszą" nie jest ich wyborem. To jest brak zrozumienia przez użytkowników konsekwencji styku świata Bitcoina z Fiatami. Jeżeli jakikolwiek kantor, lub giełda chce świadczyć usługi na terenie jakiegoś państwa, oraz umożliwiać wpłaty / wypłaty w ich walucie, musi się im podporządkować prawnie...

INACZEJ STRACILIBY MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA RACHUNKU BANKOWEGO
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: w sumie to nie wiem czemu wszystkie platformy mają taki problem z Bech32 skoro bitcoind natywnie je wspiera. Swoją drogą zastanawiamy się nad mniejszymi opłatami dla tych co podają adresy segwitowe.
  • Odpowiedz
@InPay: No właśnie ja też tego nie rozumiem, zwłaszcza że to korzyść dla giełd, mniejsze fee a transakcji wykonują masy. Podobnie jak batchingu nie robią.

Przecież upgrade poprawnego rozpoznawania formatu bech32 to wręcz szczegół.

Swoją drogą zastanawiamy się nad mniejszymi opłatami dla tych co podają adresy
  • Odpowiedz