Wpis z mikrobloga

@GangsterUrodzony2005UA: nie, bo rozpędzali się chyba 20-60km/h nie wiem jaki to silnik, samochód itd. Ale jak mówisz 15 letni, to myślę że bez problemu mustang go objedzie lol. Tylko typowo sportowe jakieś merce AMG, bmw M-line itd będą podobne. One też nie mają raczej v8 ;)

jeśli ma napęd na 4 koła to ma szansę być wyrównane, ale wątpię.

A klauny które mówią jak to 2.3 jest powolny chyba zapomniały
  • Odpowiedz
@BanditDriver: no tak, 2.3 z zewnątrz brzmi jak passat xD chociaż jak jest przerobiony to pewnie inny wydech itp bo samym chipem to można trochę wycisnąć ale silnik będzie płakał. Trzeba wydech, intercooler itp zrobić.

Jak dla mnie liczy się wygląd i osiągi, bulgotanie silnika jest opcjonalne ¯\_(ツ)_/¯

Tylko jeszcze ten bmw ma 300 nm a mustang 450
  • Odpowiedz
@diogene: Bez problemu można dłubnąć tego 2.3 do 400 KM to przecież silnik z Focusa RS, który tam w serii ma 350 KM ;) Sam program to załatwi. A potem to drobny mod dolotu i wydechu i znów program i wypluje ze 400. A jak chcesz iść dalej to większe turbo i intercooler i będzie 400+. Pewnie jakiś purysta zrobiłby nim z 600 KM tak jak GT-R'a podkręcają z 600
  • Odpowiedz
A klauny które mówią jak to 2.3 jest powolny chyba zapomniały że parę lat temu mustang v8 miał 300 koni i gorsze przyspieszenie xD


@diogene: Koleżko pomyliłeś się. Klaunami nazywaj osoby takie jak ty, które kupują muscle cara z silnikiem z forda focusa. Mustanga zawsze był kojarzony z V8 i każdy kto marzył o takim aucie chciał mieć taki silnik .Nie wiem czym ty na co dzień jeździsz skoro brandzlujesz
  • Odpowiedz
@cwlmod: gdzie te focusy co mnie objeżdżają hmmm

a na codzień jeżdżę właśnie mustangiem 2.3. Testowałem oba przed kupnem, jeszcze testowałem w manualu i uznałem że R4 lepszy bo bardziej praktyczny.

Jakbym chciał co 2 godziny zjeżdżać z autostrady żeby tankować to bym tesle kupił xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: Różnica w kupnie mała, ale w eksploatacji już duża - plus 4 litry w każdym cyklu. Jak jeździsz takim autem na codzień, a nie tylko dla lansu, to na pewno założysz gaz w V8. Po co idąc tym tokiem rozumowania kupować Focusa RS, jak za niewiele więcej masz już Mustanga?
  • Odpowiedz
@diogene: Gratuluję bycia jednym z tych niewielu frajerów xD Urocze jest to twoje usprawiedliwianie kupna złej wersji silnikowej. Trzeba było powiedzieć gościom od zdjęcia czarnej dziury, żeby się nie trudzili bo ty masz to pod maską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie że jest bardziej praktyczny, ale jakie to ma znaczenie w tego typu samochodzie? Albo masz miejsce do parkowania i hajs na wysokie spalanie i jeździsz delektując się takim autem, albo kupujesz takie gówno jak ty i w sumie niewiadomo co masz z nim zrobić. Dźwięku to to nie ma i za duże do miasta. Musi ci się naprawdę podobać taka buda żeby olać porządny silnik.

Nie wiem o czym ty piszesz że musisz sie zatrzymywać w trasie co 2 godziny. 60 litrów w trasie to pewnie na 500 kilometrów
  • Odpowiedz