Wpis z mikrobloga

Przecież to co sie #!$%@?ło to sie w pale nie mieści. Poprzedni odcinek: skorpiony trafiają idealnie 3 strzały i zabijają smoka. Tutaj #!$%@? żaden trafić nie może. I gdzie tutaj logika scenarzyści, wy się trzymacie jakiejkolwiek logiki, choćby tworzonej przez was? A gdzie tam panie, logika po co to komu. #!$%@?.

Teraz mamy jeszcze Mary Sue Arye. Nosz #!$%@? najbardziej #!$%@? postać obecnie w serialu. Gdyby to był stary got to ona by już zginęła z 10 razy, ale nie #!$%@? plot armor lvI 999. I co teraz pojedzie na białym koniu zabić Danke? Pewnie #!$%@? tak.

Kolejna rzecz: potwierdziła się teoria o "mad queen"; jak dla mnie totalnie z #!$%@? zrobione. Po co ona to miasto spaliła, co jej to da, gdzie tu logika. Ano tak, zapomniałem kto odpowiada za scenariusz. Dump&Dumper znowu pokazali swój #!$%@? kunszt scenariuszowy.

A no i mamy jeszcze Eurona wychodzącego z wody idealnie na Jaimiego, #!$%@? xDDD #!$%@? za dużo tego gówna nam dano, a myślałem, że bardziej się #!$%@?ć nie da. Złota kompania to do czego była? To było te 20k najemników, wolne żarty. Jedyne do czego się nie mogę przyczepić, to warstwa wizualna, także oceniam ten odcinak na zasłużone 1/10. D&D wy #!$%@? #!$%@? pluję na was. Po tym odcinku to mi normalnie dupa pękła (_ )
#got #graotron #gameofthrones ##!$%@?
kamillus9 - Przecież to co sie #!$%@?ło to sie w pale nie mieści. Poprzedni odcinek: ...

źródło: comment_J8HqvnQkeaLfN53fmBrbtDYeKOveVglN.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus9: w poprzednim #!$%@? że zabili smoka ale teraz zajebiście pokazali jaka smok daje przewagę tak powinno właśnie być. Smok w powietrzu jest nie do zabicia, szybki zwrotny. Marudzicie dla marudzenia już xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus9: z tym zabiciem smoka, to nie do końca tak, bo wtedy zestrzelili go z zaskoczenia. Nie grałeś w symulatory? Jak coś leciało prosto, to pyk seria i lezy, a jak się kręciło jak gówno w przerębli to kicha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamillus9: A od kiedy moment gdy ktoś szaleje jest logiczny typie, co? XD Chyba właśnie taka jest tego moc, że to nie jest logiczne i takie ma być, się #!$%@? serio na siłę