Wpis z mikrobloga

#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #korwin #korwiniscijedzogunwo #bekazkuca #bekazprawakow

Atorek nagrał płaczliwy filmik, w którym jęczał jak zarzynane prosię że "HURR DURR JAG MOGOM, PIS ZAMORDYS, CENZURUJO BOLAGUFF BADRIODUFF".

A o co poszło?

Szurfederator Bartyzel wlazł do programu Studio Polska, machał jakimiś kartkami, darł japsko i nie pozwalał się ludziom normalnie wypowiedzieć.
Ponoć także miał publikować treści z programu bez licencji, którą to ma TVP.
Został wobec tego wyproszony z programu, by inni mogli spokojnie się wypowiedzieć.

Reakcja kucerii jak i Atorka? Jak wyżej.
Syndrom oblężonej twierdzy lvl 9000

Po raz kolejny Szurfederacja nasrała na dywan, płacze że śmierdzi i ją wywalają za to XD

A grubas film oczywiście usunął, ciekawe czy z powodu tego że zobaczył iż #!$%@? głupoty i broni prowodyra całej inby, czy chce rozkręcić płacze i ból dupy później( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz WodzNaczelny - #ator #pracowniktvn #wideoprezentacje #korwin #korwiniscijedzogunwo #b...
źródło: comment_s4faFS4DYlGdzcuzRmvYWQbBIsvo4Qal.jpg
  • 35
@WodzNaczelny

machał jakimiś kartkami, darł japsko i nie pozwalał się ludziom normalnie wypowiedzieć.

Ponoć także miał publikować treści z programu bez licencji, którą to ma TVP.

Nie chodziło wcale o przeszkadzanie, a o to, że na kartce zamazał znaki/logo, które identyfikują źródło. Tak wyjaśniła sama Ogórek.

Natomiast Bartyzel miał dostać jeszcze bezpośrednio od wydawcy programu, że ma to związek z bycia członkiem Konfederacji.
Dzbanie dzbanowaty, wypowiadasz się na tematy, a nawet nie obejrzałeś programu. Typowy dzban i ekspert wykopowy, który za frajer pisze takie wpisy.


@Volki: oglądałem program( ͡° ͜ʖ ͡°)

I piękny przykład kucoagresji, gdy jest obnażana prawda o Szurfederacji to zaczyna z pianą na ustach pluć jadem xD
@WodzNaczelny No właśnie, że nie oglądałeś, bo w programie Ogórek powiedziała wprost za co został Bartyzel wyrzucony xD xD xD

Agresja? A jak nazwę cię krzesłem, to będę bardziej brutalny, niż jak nazwę cię taboretem? xD xD
w programie Ogórek powiedziała wprost za co został Bartyzel wyrzucony


@Volki: nie, ona tylko skomentowała że jak już macha kartką to niech nie wstydzi się źródeł, nie kłam kucu( ͡° ͜ʖ ͡°)