Wpis z mikrobloga

Hmm mam taki kłopot, że więcej ludzi zna moją osobę niż ja innych ludzi tj. za dużo kontaktow zbyt wiele platform społecznościowych oraz dróg kontaktu(sms, mail, telefon, chaty, komentarze, pw etc)
Często nie zapisze numeru telefonu, potem trochę nie wiem kto, co i jak ;)
Istnieja jakies narzedzia ulatwiajace identyfikację numeru telefonu-osoby(imię, nazwisko, nazwa firmy, miasto, strona www, ksywa, mail, nick itd) zapisanie kontaktu i dodawanie danych czy wyszukiwanie i łączenie/gromadzenie w jeden kontakt ?
Nie wiem za bardzo jak poszukać takiego narzędzia, nie za bardzo potrafię sprecyzować swoje wymagania ale ufam, ze nie jestem sam z takim problemem ;)

#iphone #wlasnafirma #problemypierwszegoswiata #firma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cracker: Atariauke:

CRM na telefon? Optymalnie było by gdyby program "książka telefoniczna" szukala po mailu, Facebooku, Instagramie *tego* numeru a w przypadku trafienia, podstawiala informacje. Do tego numer automatycznie byłby szukany w google w przypadku braku trafienia "moich" zasobach.
Nie chciałbym ręcznie tego zapisywać/edytować
  • Odpowiedz
@random2o: dzięki, sprawdzę, mogę zmienić telefon dla takiego softu :)

Jeszcze raz dziękuję! To już jest coś bardzo fajnego, czego właśnie potrzebuję
Nie pomyślałem że może szukać softu do blokady spamu telefonicznego :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Slon: daj znać po jakimś czasie jak się spisuje. Mnie przekonało to bardzo kiedy zaczęły się wyświetlać imiona i nazwiska rekruterow którzy pierwszy raz do mnie dzwonili. Oraz, że mój menager wyświetlał się pod jakąś inwektywą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale to w UK, więc jestem ciekaw jak z poularnością tego w PL.
  • Odpowiedz