Wpis z mikrobloga

@zurawinowa @gav @Krzysiek1203_88 @cooffeey @Namib @lobek @emtebe @KeiOn

@czarny_nindza @suhy @we50ly87dg @Pherun

#lopatafm

SŁOWEM WSTĘPU: Dziękuję coffeyowi, namibowi i emtebe za obecność. Reszta z was niech się zdecyduje, czy chce brać w tym udział, albo niech się porządnie usprawiedliwi.

DEADLINE: Piątek, godzina 20:00. Na tsie oczywiście.

USTALENIA: Wszyscy robimy audycje tak, jak robić mieliśmy. Układaniem ramówki zajmę się ja, podobnie montażem. Wszystkie audycje proszę nagrywać w programie AUDACITY w WERSJI 2.0.1 i wysyłać nie gotowy plik, tylko wersję z AUDACITY, odpowiednio podpisaną szablonem NICK - AUDYCJA, spakowaną .rar, w załączniku. A jeżeli jest za duże na załącznik, to wysłać proszę na jakąś stronę wysyłkową i podesłać link.

Proszę o subordynację!

MÓJ E-MAIL: keionwykop@gmail.com
  • 27
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Rób sama, rób sama :-)

Masz mikrofon? Jak tak, to dobrze byłoby żebyś nagrała w audacity. Jak nie, to może być nagrane na dyktafonie, damy radę, byleby była dobra - w miarę - jakość. Co 4-5 minut przerwa na piosenkę, musisz zapowiedzieć "a teraz przerywamy na chwilę muzyki" czy jakoś tak, cokolwiek, żeby było całkiem ładnie zgrane.
  • Odpowiedz
@KeiON: Mam i mikrofon i dyktafon, jestem przyzwyczajona do dyktafonu, no i jakość na dyktafonie mam super, pracuję na nim w moim radiu.

Pytam, bo to w sumie ja byłam doczepiona do Krzyśka na doczepkę i nie wiem, czy nie będzie to niemiłe, że jakby kradnę mu audycję.

@Krzysiek1203_88: chcesz to nagrać sam później, czy mam nagrać sama?
  • Odpowiedz
@zurawinowa: Nagrywaj sama, tako rzecze ja. Krzysiek jest niedostępny, a orzeźwiający, miły dla ucha kobiecy głos zawsze się przyda. Byleby nie było tak marnej jakości jak poprzednio.
  • Odpowiedz