Wpis z mikrobloga

@dzar: Masz rację to moja wina że urodziłem się biedackiej rodzinie, której główny dochód to zasiłek, oraz moja, że społeczeństwo kładzie presję na bycie cool czyli imponowania innym nowymi i fonami, drogimi ciuchami, samochodami i innymi rzeczami za $$ xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ua_kari o tak, wielka tragedia, wszyscy wokół winni za twoje #!$%@?. jak chcesz obrabiac p0lki$$$ to może jednak poszukaj sobie szarej myszki dla anonka i ciesz sie zyciem?
  • Odpowiedz
@Ua_kari: głupie gadanie. z najgorszego bagna można wyjść i coś osiągnąć. ja od rodziców nic za bardzo nie dostałem a teraz świetnie mi się powodzi i niebawem planuję otworzyć swoją firmę. uwierz w siebie i pracuj na sukces.
  • Odpowiedz
@dzar: Normiku won z tagu! Po pierwsze - to moi rodzice są winni, bo jak wiedzieli że mają niskie dochody to nie powinni mnie robić. Powinni się zabezpieczać, ale oni woleli po bożemu. Po drugie - Szare myszki nie istnieją. To internetowy mem.
  • Odpowiedz
@dzar: A co podchodzi pod #przegryw jak nie brak znajomych, dziewczyny, kasy na jakie kolejek przyjemności? To że przygrywami nazywają się teraz normicy z fajnym życiem bo podłapali takie słowo z memów i używają go na lewo i prawo nie oznacza że to słowo zmieniło swoje znaczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ua_kari tak zupełnie serio, to nie wiem ile masz lat, ale weź wyjedź z domu rodzinnego, do innego miasta/państwa, bo widzę, że rodzina ma toksyczny wplyw na Ciebie
  • Odpowiedz
@dzar: Jak byś był w mojej sytuacji to też byś miał związane ręce. Po co mam się wyprowadzać jak nie jestem jeszcze nawet pełnoletni? W ogóle nie chce mi się dyskutować.
  • Odpowiedz
@dzar: Brak znajomych czyli brak życia towarzyskiego + brak dziewczyny czyli brak bliskości z kimś, poczucie odrzucenia + brak pieniędzy czyli brak nawet takich codziennych przyjemności jak wypad po zakupy czy kupienie nowych ubrań aby sam sobie zaimponować. Moja sytuacja to tragedia, ale ty i tak powiesz że mam nienajgorzej bo są jeszcze na tym świecie niepełnosprawni oraz że dzieci w Afryce głodują a ja narzekam pfff żałosne
  • Odpowiedz
@Trucker_87: A ja uwielbiam takie #!$%@? od osoby która się urodziła w normalnej rodzinie, zawsze miała wszystko, nie miała kompleksów przed innymi a będzie pouczać przegrańców xdd Lepiej idź tam melanżować ze swoją ekipą dobrych znajomych i nie zapomnij sobie z nimi selfiaków narobić swoim ajfonem ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ua_kari #!$%@? az glowa mala, moi rodzice gdyby mogli to by mnie sprzedali za paręset złotych, dostałem na start wielkie NIC, najpierw ulotki, potem robota na budowie w innym województwie, a teraz żona, dziecko i własne mieszkanie, mozna? nie! lepiej sie użalać i cale życie zwalać na rodziców
  • Odpowiedz