Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem z paradoksem odwoływania meczów

Odwołają, to zaraz kibice gości #!$%@?ą, że to oczywiście nie przypadek, że kombinatorstwo, że gówno.
Nie odwołaliby, to znów poszłoby, że nikt nie odwołał a kibice jechali z daleka, że można było przewidzieć itp.

Kibic żużla to stan umysłu.

A najlepsze, że #gorzow lepiej wie jaka we Wrocławiu jest pogoda a już w ogóle najlepiej znają się na ogarnianiu Olimpijskiego przed deszczem.

#zuzel
  • 14
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Sparta zrobiła wszystko żeby tego meczu nie pojechać tak jak Falubaz robi wszystko żeby dziś pojechać z Lublinem. I jedni i drudzy mają w tym swój interes. Argument, że ktoś się troszczy o kibiców to jest dopiero naiwne podejście do tematu. Od wczoraj na żużel chodzisz? xD
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: poza tym nie ma obowiązku, to nie ma obowiązku. Gorzów z tym meczem, to powinien okazywać podejście: "nie chcem, ale muszem", a nie ostentacyjnie chcą wykorzystać brak Janowskiego - w czym to jest bardziej eleganckie od zachowania Sparty? Poza tym Stal po tych swoich kombinacjach z torem w przeszłości, to powinna siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ziner: ale zobacz na
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Wolę takie kontrolowane odwołanie dzień wcześniej niż siedzieć 2h na stadionie podczas ulewy, żeby usłyszeć na końcu, że jednak nie ogarną toru na dziś xD Rok temu tak było, że przychodziłem na mecz Włókniarza 2 razy i 2 razy odwoływali przez deszcz, za trzecim dopiero się odbył. #!$%@?ło niemiłosiernie, a i tak jestem z Częstochowy, na miejscu przyjezdnych #!$%@? by mnie strzelił.
  • Odpowiedz