Wpis z mikrobloga

Za bardzo tolerancyjni są, dlatego zatrzymano kobietę o 6:00 i zarekwirowano jej komputer i telefony? To co jeszcze chcecie? Mają ją ukamienować?

Tolerancyjnie też w ostatnich latach pozbawiliście mnie np możliwości kupienia tabletki dzień po bez recepty, czy zrobienia sobie spokojnie zakupów w niedziele.

Zazdrościcie muzułmanom ich zamachów? Państwa wyznaniowego? Mordowania za brak znajomości modlitwy?

#bekazkatoli #neuropa #dzbanywiary
lakukaracza_ - Za bardzo tolerancyjni są, dlatego zatrzymano kobietę o 6:00 i zarekwi...

źródło: comment_nuyhPZmCc1d5BLlFPTb7jxfHMeIYYfvR.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zazdrościcie muzułmanom ich zamachów? Państwa wyznaniowego? Mordowania za brak znajomości modlitwy?


@lakukaracza_: Oczywiście, że zazdroszczą. Mało razy w kontekście "religia to zło", "religia jest szkodliwa" odwoływano się do "a powiedzcie tak o muzułmanach", albo "a zróbcie tak z mahometem". Radykalni islamiści to dla nich niedościgniony wzór na który się powołują w co drugim rozważaniu na temat religii.
Pokazują zawsze

Spójrz, ludzie mordują przez fanatyzm, bój się wyrażania poglądów, bo może
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Ja #!$%@?. Co to za grupka? Przecież te wybory się w głowie nie mieszczą, i zaznaczają to osoby o poglądach prawicowych, tych podobno "wolnościowych" - decydować za innych bo mnie się nie podoba i tyle xD
  • Odpowiedz